کسبوکارتون چیه؟!

شما چه کسبوکاری دارید؟ صاحب چه شغلی هستید؟ ما در این صفحه قراره که لیست مشاغل پرطرفدار را در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به شغلی که شما دارید بهتون بگیم که در اینستاگرام باید چطور فعالیت کنید تا نتیجه بهتری بگیرید! چه پستی منتشر کنید؟ چگونه با مخاطب خود ارتباط بگیرید؟ و… خلاصه که این صفحه از آکادمی انار خیلی مهمه و حتما برای هر کسبوکاری لازمه که یه سر به اینجا بزنه پس حتماً آدرس این صفحه رو با دوستانت هم به اشتراک بذار که استفاده کنند.

کسب و کار اینستاگرامی

فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، آسان نیست!

در واقع به 5 پارامتر اصلی بستگی دارد.

تخصص لازم

مشکلی نیست با آموزش حل میشه

تجربه کافی

با انجام تمرین ها بدست میاد

خلاقیت بالا

با تکرار تمرین ها بوجود میاد

زمان مناسب

باید هر روز وقت بذاری و کار کنی

تداوم درکار

نباید جا بزنی و تداوم لازم داری تا نتیجه بگیری

صاحب چه شغلی هستید؟

قصد دارید در چه زمینه ای داخل اینستاگرام فعالیت کنید؟ ما حوزه های شغلی مختلف را اینجا جمع آوری کردیم و برای هر کسبوکاری یه سری ایده و نقشه مسیر آماده کردیم که می‌توانید با کلیک روی هر شغل وارد صفحه توضیحات آن شوید و اطلاعات خود را برای فعالیت بهتر و حرفه ای تر افزایش دهید.

اگر ادمین یک صفحه مربوط به سالن زیبایی هستید یا خودتان صاحب سالن زیبایی و آرایشی (مردانه و زنانه) هستید روی لینک بالا کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو حسابی افزایش بدین.

برای پیج های فروش لباس بچه، مردانه، زنانه و… چه باید کنیم؟ در مقاله بالا مفصل توضیح دادیم که چطور یک پیج پوشاک را باید رشد دهید. کافیه روی لینک کلیک کنید.

اگر در فکر راه اندازی یک پیج خانه داری و آشپزی هستید یا دوست دارید روزمرگی داشته باشید ما یه سری ایده براتون داریم کافیه روی لینک بالا کلیک کنید.

اگر قصد دارید که پیج دیگران را مدیریت کنید و بابت آن ماهانه حقوق دریافت کنید و یا به شغل ادمینی اینستاگرام علاقمند هستید روی لینک بالا کلیک کنید.

فهرست