لوگو آکادمی انار

چرا آکادمی انار را تاسیس کردم؟

در ویدیوی روبرو امیرحسین فخاری موسس آکادمی انار به این سوال پاسخ میدهد که چرا آکادمی انار را تاسیس کرد و چه هدفی برای اینکار داشت؟! حتما این ویدیو را مشاهده کنید تا با رسالت آکادمی انار بیشتر و بهتر آشنا شوید، آکادمی انار توانست یک فرصت ویژه برای علاقمندان به راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشد.

ما در آکادمی انار تنها مهارت های را آموزش میدهیم که مناسب بازار کار باشد و خیلی سریع دانشجویان بتوانند وارد محیط کار شوند، نظم و ترتیب در آموزش ها بسیار برای ما مهمه و به همین خاطر برای ساخت هر دوره آموزشی ماه ها زمان صرف میکنیم تا یک خروجی مناسب داشته باشیم.

درباره آکادمی انار

ماجرای آکادمی انار از فروردین 1396 شروع شد، ما تصمیم گرفتیم که یک وب سایت آموزشی معتبر برای کسب مهارت و تخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین ایجاد کنیم، در طی این سالها توانستیم آموزش های مختلفی را در اختیار علاقمندان قرار دهیم و دانشجویان زیادی را به طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی علاقمند کردیم که بخشی از رسالت ما بود.

دلیل اینکه ما نام انار را برای آکادمی انتخاب کردیم این بود که اول از همه این میوه دوست داشتنی یک میوه بومی به حساب می آید که گفته شده این میوه ابتدا در ایران شناخته شده است و در تاریخ کشورمان این میوه نوعی سنبل به حساب می‌آید و سربازان برگزیده ایران باستان، نیزه‌هایی به شکل انار داشتند. البته نظم و ترتیب دانه های زیبای انار هم بی تاثیر در انتخاب این نام برای ما نبود و ما در آموزش های که تهیه میشه سعی داریم که تمامی مطالب و مباحث به صورت منظم و با ترتیب مانند انار باشند.

رسالت مهم ما در آکادمی انار پر کردن خلاء های آموزشی است، باید بپذیریم که امروزه در میان سیل عظیمی از آموزش های تئوری و غیر کاربردی که در مراکز مختلف از جمله دانشگاه های کشور تدریس می شود، فراری هستیم یا جزوات و کتاب های که به اجبار خوانده می شوند و بعد از پایان تحصیل گوشه ای رها می‌شوند و پس از مدتی هیچ چیزی از آن در خاطر شما نمی ماند. ما تلاش کردیم که آکادمی انار محل مناسبی برای جویندگان تخصص و مهارت های کاربردی باشد محلی که فرصتی را برای کسب دانش و تجربه فراهم می‌کند.

باید بدانیم که کسب مهارت و تخصص مناسبی که بتواند فرصت های شغلی خوبی را برای ما فراهم کند بسیار ارزشمند است و رسالت ما در آکادمی انار در همین جمله خلاصه می شود.

کسب مهارت پولساز

مهارت آموزی و تخصصی که نیاز جامعه باشد، بدون شک راه مناسبی برای کسب درآمد است، آموزش های آکادمی انار به دانشجویان کمک می‌کند که کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند و به درآمد مناسب برسند و یا با مهارت و تخصصی که بدست آوردند به کسب و کارهای معتبر و در حال توسعه بپیوندند و شرایط مالی مناسبی برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند.

همانطور که حتما می دانید جامعه ما به شدت نیازمند نیروی متخصص و کاربلد است اما متاسفانه اغلب افراد برای داشتن فرصت شغلی ایده آل به مدرک دانشگاهی و یا تسلط بر یک زبان خارجی بسنده می کنند و هیچ گاه روی مهارت های فردی خود تمرکز نمی کنند!!!

نمادها و مجوزهای آکادمی انار

از سال 1396 تا حالا در کنار شما هستیم و مهمترین مجوز ما رضایت کاربران ماست.

logo-samandehi
فهرست