آموزش رایگان اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام، جایی که 40 میلیون ایرانی رو میتونی داخلش پیدا کنی! شبکه اجتماعی که سالهاست در ایران حضور داره و خوشبختانه هنوز فیلتر نشده و بدون محدودیت و تحریم کاربران در حال استفاده از این اپ جهانی هستند، وقتی اپلیکیشنی بیش از 40 میلیون کاربر در کشور داشته باشه، قطعاً خیلی اهمیت پیدا میکنه، هم توسط کاربرها و هم توسط کسب و کارها، قانون اول کسب و کار میگه که کسبوکار جایی حضور پیدا میکنه که مخاطب هدف رو بتونه بدست بیاره.

اینستاگرام امروزه برای همه اهمیت داره اگر کسبوکاری دارید، اگر شخص مهمی هستید، ورزشکار، بازیگر، گوینده یا خواننده فرقی نمیکنه در هر صورت لازم دارید برای حفظ برند شخصی خود یا افزایش فروش خود در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید، اهداف حضور متفاوت است اما یک شباهت بین همه وجود دارد و آن هم استفاده از پرطرفدارترین شبکه اجتماعی حال حاضر در ایران است، در این صفحه از وب سایت آکادمی انار قرار که آموزش های رایگان درباره اینستاگرام را در قالب یک دوره رایگان خدمت شما ارائه کنیم.

در این صفحه شما به جلسات رایگان آموزش اینستاگرام دسترسی خواهید داشت و می توانید اطلاعات خود را در زمینه اینستاگرام افزایش دهید، برای همبستگی بهتر می توانید جلسات را به ترتیب مشاهده کنید.

آموزش رایگان اینستاگرام

اینجا اینستاگرام رو از صفر یاد بگیر و به درآمد برس!

آموزش اینستاگرام ویدیویی رایگان

دوره کاملاً رایگان آموزش اینستاگرام، در این دوره ویدئویی که کاملاً رایگان از آکادمی انار منتشر شده، شما مباحث حرفه‌ای اینستاگرام را تا حد مطلوبی و عالی یاد می‌گیرید به حدی که با رعایت این نکات به درآمد می‌رسید و سپس اگر تمایل داشتید می‌توانید در دوره های حرفه‌ای تر ما نیز شرکت کنید. آموزش رایگان تقدیم شما، لطفاً آدرس این صفحه را به دوستان علاقمند خود ارسال کنید.

جلسه اول: روش انتخاب ایدی

جلسه دوم: بهترین انتخاب برای عکس پروفایل

جلسه سوم: چطور متن بایو را بنویسیم؟

جلسه چهارم: آموزش هایلایت استوری اینستاگرام

جلسه پنجم: تامین امنیت پیج اینستاگرام

جلسه ششم: تنظیم آپشن های امنیتی اینستاگرام

جلسه هفتم: پست اول اینستاگرام چی بذارم؟

جلسه هشتم: چطور در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

جلسه نهم: ایده های ناب تولید محتوا اینستاگرام

جلسه دهم: چطور جلوی دوربین محتوا ضبط کنیم؟

جلسه یازدهم: ساخت کلیپ با چهره کارتونی در اینستاگرام

جلسه دوازدهم: بهترین میکروفن برای تولید محتوا اینستاگرام چیست؟

جلسه سیزدهم: هشتگ بهتره یا اکسپلور؟

جلسه چهاردهم: معجزه اینستاگرامی برات رخ میده اگه…

جلسه پانزدهم: کال تو اکشن یا CTA چیست؟

جلسه شانزدهم: تکنیک افزایش بازدید استوری

جلسات رایگان آموزش اینستاگرام

آموزش مقدماتی اینستاگرام

جلسه یک: آموزش مقدماتی اینستاگرام

در جلسه یک به مباحث مقدماتی و پایه می پردازیم مثل: آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام (ثبت نام) و معرفی محیط برنامه اینستاگرام ، آموزش تکمیل پروفایل و نکات آن ، آموزش تغییر عکس پروفایل و ساخت پست جدید در اینستاگرام، آموزش قرار دادن استوری جدید و نکات آن، آموزش پخش زنده یا همان لایو گذاشتن و…

ارتقا حساب حرفه ای اینستاگرام

جلسه دوم: ارتقا به پروفایل حرفه ای در اینستاگرام

با ارتقا حساب خود به پروفایل حرفه ای در اینستاگرام، آمار ها و تحلیل های ویژه ای پروفایل و پست های خود خواهید داشت یکی از قدم های مهم در اینستاگرام مارکتینگ همین تحلیل آمارها در اینستاگرام است این جلسه را به رایگان مشاهده کنید.

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

جلسه سوم: بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

اگر کسب و کاری در اینستاگرام دارید حتماً دغدغه این که چه ساعتی پست بذارید را دارید، ما در این جلسه مفصل درباره نکاتی که در مورد زمان پست گذاشتن لازم است بدانید را با شما به اشتراک میذاریم، همچنین از مستندهای چند سایت معتبر برای درک بهتر این قضیه استفاده کردیم.

همه چیز درباره شادوبن و اکشن بلاک

جلسه چهارم: همه چیز درباره اکشن بلاک و شادوبن

با محدودیت ها و جریمه های اینستاگرام آشنا هستید؟ میدونستید بسیاری از افراد در اینستاگرام به دلیل نا آگاهی پیج های خودشون رو که سالها روی آن زحمت کشیدن را از دست دادن؟ این مقاله ارزشمند رو رایگان در آکادمی انار بخون…

آموزش هشتگ گذاری در اینستاگرام

جلسه پنجم: معجزه هشتگ گذاری در اینستاگرام

چقدر با هشتگ گذاری صحیح در اینستاگرام آشنا هستید؟ می‌دونستین با هشتگ ها میتونید قله های اینستاگرام را کشف کنید؟ ما در این مقاله رایگان اطلاعات ارزشمندی درباره هشتگ ها در اختیار شما قرار می دهیم…

فهرست