خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

اصولی که شما را در نتایج ابتدایی گوگل قرار می‌دهد و وب سایت شما برای کاربران بیشتری در دسترس خواهد بود.

همانطور که حتماً می‌دانید بزرگترین کانال ورودی به یک وب سایت، موتورهای جستجوگر هستند که در راس آنها شرکت بزرگ گوگل قرار دارد. وب سایت های که در نتایج جستجو ظاهر نشوند، مطمئناً از بازدید بسیار پایینی برخوردار خواهند بود، حتی اگر بزرگترین کمپین های تبلیغاتی آنلاین را برگزار کنید، در صورتی که در نتایج جستجو نباشید موفقیت شما دائمی نیست.

سئو امری بسیار مهم و حیاتی برای یک وب سایت به شمار می‌آید، برای همین منظور حتماً باید یک برنامه دقیق و اصولی برای رشد و پیشرفت وب سایت خود داشته باشید. اگر نتایج دلخواه را هنوز از گوگل و سایر موتورهای جستجوگر دریافت نکرده اید ، نگران نباشید!!! تیم انار آماده ارائه مشاوره و خدمات سئو به وب سایت ها می‌باشد.

 

در سئو دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد؟

زمانی که می‌گوییم سئو یک سایت باید تقویت شود دقیقاً به چه اموری اشاره داریم؟

سئو به مجموعه قوانین و اصولی می‌گویند که با رعایت آنها می توان در گوگل نتایج بهتری گرفت و در نتیجه کاربران بیشتری به سایت ما مراجعه می‌کنند.

اما خدمات سئو در تیم انار به دو دسته تقسیم می شود.

1- اقداماتی که در سایت شما رخ می دهد تا سئو داخلی وب سایت شما اصلاح شود. از جمله اصلاح ساختار کلی وب سایت که در نتیجه موجب افزایش اعتبار شما نزد گوگل می شود.

2- اقداماتی که در بیرون از سایت شما رخ می دهد تا سئو خارجی وب سایت شما بهبود یابد. این موارد شامل لینک سازی خارج وب سایت شماست، تبلیغات ، رپورتاژ ، وبلاگنویسی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… که در مجموع به افزایش رتبه و اعتبار شما ختم می شود.

 

برای دریافت مشاوره و اطلاع از تعرفه ها به صفجه (ثبت سفارش) مراجعه کنید.

فهرست