0+

کسب و کار به ما اعتماد کردند

ما آماده هستیم !!!

ما برای ساخت یک تجربه فوق العاده آماده هستیم…

برای سفارش طراحی سایت خود به لینک زیر مراجعه کنید:

سفارش خدمات طراحی سایت

یا با شماره 09013231997 تماس بگیرید.

آیکون طراحی وب سایت انار
آیکون طراحی فروشگاه اینترنتی انار
آیکون تولید محتوای بهینه انار
آیکون پشتیبانی و رفع مشکل انار

طراحی سایت توسط تیم متخصص و با تجربه انار

طراحی سایت ، یک مبحث تخصصی، تجربی است یعنی علاوه بر تخصص و مهارتی که در اجرای اینکار نیاز است، به تجربه و سابقه هم نیاز است و این مورد دوم بسیار مهم تلقی میگردد و یک تیم طراحی سایت زمانی متخصص و ماهر به شمار می آید که از سابقه و تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد.

قبل از اینکه به یک تیم طراحی سایت اعتماد کنید، باید خیلی دقیق و هوشمندانه عمل کنید چرا که این امر برای کسب و کارها بسیار حیاتی است و شما نمیتوانید هر سال یک سایت جدید طراحی کنید، بلکه یکبار اینکار را میکنید و باید کاملاً هوشمندانه این اتفاق بیفتد، و در سالهای آتی به رشد و توسعه آن بپردازید.

 

یکبار هزینه طراحی سایت اختصاصی خودتان کنید !!! فقط یکبار

به یاد داشته باشید که شما فقط باید یکبار هزینه طراحی سایت کنید و مدت های طولانی از سایت خودتان بهره ببرید. در طراحی سایت تجربه خیلی مهمه ، ما در تیم انار سالهاست که در فضای اینترنت حضور داریم، تجربه های زیادی رو با زحمت بدست آوردیم، همچنین ما بارها اشتباه کردیم، بارها متضرر شدیم، خیلی از اتفاقات خوب و بد را تجربه کردیم، اما حالا با کوله باری از تجربه و شناخت از دنیای وب، اینجا هستیم تا تجربیات خودمان را در اختیار شما بذاریم !!!

ما در تیم انار قبل از پذیرش یک سفارش طراحی سایت، با مشتریان گفتگو های لازم را انجام می دهیم، در این گفتگو به شما در این امر مشاوره رایگان می دهیم، سپس در انتها با جمع بندی مناسب تصمیم آخر را شما می گیرید.

ما در انار، شفافیت را سیاست اصلی مجموعه میدانیم! با مشتری کاملاً شفاف صحبت میکنیم و اگر تصمیم شما جایی اشتباه باشد، حتماً به شما گوشزد میکنیم و در نهایت تصمیم نهایی را بر عهده شما میگذاریم، ما همواره دوست داریم خروجی های بخش طراحی سایت انار، نتیجه بخش و عالی باشد، به همین دلیل زمانی که شما به نمونه کارهای طراحی سایت ما نگاه میکنید به هیچ عنوان وب سایت های ضعیفی را مشاهده نخواهید کرد، چرا که اگر یک درخواست طراحی سایت استانداردهای لازم را نداشته باشد و هدف خاصی پشت آن نباشد را به هیچ عنوان قبول نمیکنیم.

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت در موارد خاص و سفارشی می‌تواند متغیر باشد و جدول زیر قیمت های پایه طراحی سایت می‌باشد.

طراحی انواع سایت خبری و شرکتی
1.700میلیون
 • سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 • ظاهر دلخواه با قابلیت شخصی سازی
 • ایجاد صفحات و محتوای اولیه
 • سپر امنیتی
 • سئو و بهینه سازی اصولی
 • 3 ماه پشتیبانی
طراحی وب سایت چند منظوره
3.300میلیون‌
 • سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 • ظاهر دلخواه با قابلیت شخصی سازی
 • ایجاد صفحات، محصولات و محتوای اولیه
 • سپر امنیتی
 • سئو و بهینه سازی اصولی
 • 3 ماه پشتیبانی

مشاوره رایگان تیم انار

امر طراحی سایت مبحث خیلی مهمی هست و ما از این موضوع به خوبی آگاه هستیم، قبل از اینکه سفارش طراحی سایت به شرکتی بدهید حتما از تجربیات مختلف استفاده کنید، ما در تیم انار خیلی با حوصله منتظر تماس شما هستیم، شما در زمینه طراحی سایت هر سوالی داشتید می توانید از ما رایگان بپرسید و کسب تجربه کنید، حتی اگر سفارش طراحی سایت در تیم انار نداشته باشید ما برای کمک به شما حاضریم، و هر کمکی بتوانیم به شما می کنیم.

کسب و کارتان را به اینترنت بیاورید…

امیدوارم زمانی که این مطلب را مطالعه می کنید از اهمیت اینترنت و فضای کسب و کار در آن مطلع باشید چرا که آینده تمامی کسب‌و‌کار‌ها به کسب و کارهای اینترنتی گره خورده و شما باید کسب و کار خودتان را در اینترنت هم مستحکم کنید!!! امروز کسب‌وکار شما در اینترنت فعال شود بهتر از این است که فردا این اتفاق بیفتد، این جمله را خیلی جدی بگیرید!!! اگر هنوز دقیقاً نمیدانید که باید از کجا شروع کنید، اصلاً نگران نباشید فقط کافی است از روش های ارتباطی با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند…

از طریق تماس، واتساپ و تلگرام با شماره زیر میتوانید در ارتباط باشید:

09013231997

نمونه کارهای تیم طراحی سایت انار

تیم انار ، با سابقه کاری مناسب و درخشان در این زمینه دارای نمونه کارهایی نیز می باشد که شما عزیزان می توانید در بخش نمونه کارها ، پروژه های طراحی شده توسط انار را مشاهده کنید.

 

سفارش طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت، فرم ارسال سفارش اولیه را ارسال کنید، در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود و درمورد طراحی سایت مشاوره های لازم به شما ارائه داده می شود، یا می توانید با شماره تماس های ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

 

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سفارشات متفاوت است، اما در تیم انار کیفیت مهمتر از قیمت است، ما تصمیم داریم بهترین کیفیت کار را در اختیار شما با بهترین قیمت بگذاریم و می توانید با ارتباط با پشتیبان های انار با توضیح پروژه خود هزینه را جویا شوید.

تیم انار از طراحی سایت پر هزینه و بدون کاربرد و سود، خودداری می کند و تنها هدف ما پیشرفت کاری شماست.

 

توجه داشتید باشید که تیم طراحی سایت انار تمام دسترسی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد، همچنین تمام موارد حقوقی و صاحب امتیاز به نام شما یا شرکت شما خواهد بود.

چه چیزی تیم انار را با سایر رقبا متمایز می کند؟

ما سالهاست در زمینه طراحی سایت و کسب و کار های اینترنتی فعالیت می‌کنیم.

علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت ، سئو و.. خدماتی همچون آموزش این موارد نیز در تیم انار صورت می‌پذیرد و همین موضوع اعتبار ما را افزایش می دهد.

ما پروژه های زیادی در امر طراحی سایت را اجرا کرده ایم و تجربیات زیادی بدست آورده ایم که آماده اشتراک آنها با شما هستیم.

پشتیبانی سایت های مختلفی به عهده تیم انار است.

شرکت های مختلفی در زمینه سئو به ما اعتماد کرده‌اند و طراحی سایت همراه با اصول سئو الزامی است.

امروزه تنها طراحی سایت پایان همکاری نیست!!! بلکه ارائه پشتیبانی ، خدمات سئو ، بازاریابی ، تبلیغات و توسعه، نیز باید همراه آن باشد.

تیم انار در کنار شماست تا شما با خیالی آسوده به فکر رشد و توسعه کسب و کار خود باشید.

فهرست