دوره اینترنت بیزینس: آموزش کسب و کار اینترنتی 

اینترنت بیزینس یک دوره کاملاً رایگان برای آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت به شمار می‌آید. اینجا اولین قدم برای شروع یادگیری مهارت های است که به کمک آنها می توانید با آگاهی و دانش کافی به فضای آنلاین ورود کنید. درآمدزایی آنلاین رویا نیست!!!

دوره اینترنت بیزینس یک فرصت ویژه برای شماست که اطلاعات خودتون رو در زمینه وب WEB و کسب و کارهای اینترنتی افزایش دهید و با اصطلاحات و ابزارهای مختلف آشنا شوید، این دوره توسط آکادمی انار برای علاقمندان بصورت کاملاً رایگان منتشر شده تا علاقمندان این حوزه بتوانند برای شروع هیچ هزینه ای نکنند و اطلاعات عمومی خود را در این زمینه بالا ببرند، برای اینکه کسب و کار خود را در اینترنت پرورش دهید ابتدا لازم است که با این محیط آشنا شوید.

تبریک به شما ! تمامی جلسات دوره اینترنت بیزینس منتشر شده و می‌توانید به همه جلسات این دوره از همین صفحه دسترسی داشته باشید.

اینترنت بیزنس یا دوره آموزش کسب و کار اینترنتی دارای 14 جلسه با موضوعات مختلف و مرتبط به هم می‌باشد و هم اکنون می توانید آن را مطالعه کنید.

اطلاعات دوره اینترنت بیزینس

یک دوره کامل برای همه کسانی که قصد شروع یک کسب و کار اینترنتی را دارند، اما نمی دانند باید از کجا شروع کنند.

برای اینکه بتوانید سایت خودتان را با قدرت ایجاد و مدیریت کنید، نیاز دارید با مسائل مختلفی آشنا شوید که ما به آن مسائل در دوره پایه آموزش کسب و کار اینترنتی پرداختیم پس با ما همراه باشید…

با عضویت در باشگاه علاقمندان چه چیزی بدست می آورم؟

با وارد کردن ایمیل خود از اطلاعیه ها، آموزش ها و دورهمی های مختلف و اتفاقات جدید بی خبر نمی مانید!!! همچنین با عضویت در باشگاه علاقمندان به کسب و کار اینترنتی همواره آموزش های مفید و کاربردی جدیدی به ایمیل شما ارسال می شود که اطلاعات شما همواره بروز بماند.

همچنین اگر ورکشاپ یا سمیناری در این زمینه برگزار شود حتماً از طریق پیامک به اعضا اطلاع رسانی می شود و شما هیچ اتفاق جذابی را از دست نخواهید داد…

اعضای باشگاه کسب و کار اینترنتی در ایران، تشکیل شده از افراد علاقمند و صاحبان کسب و کار اینترنتی که در این زمینه فعالیت می کنند و در تلاش هستند که همواره جایگاه بهتری نسبت به گذشته بدست آورند.

ویدیو معرفی دوره اینترنت بیزینس

پیش نیاز دوره اینترنت بیزینس

این دوره احتیاج به پیش نیاز ندارد و کاملا از پایه شروع می کند و از سطح مقدماتی به سطح پیشرفته و حرفه ای می رسد.
برای همین قبل از دوره های طراحی سایت به همه پیشنهاد میدیم که این دوره را مطالعه کنند.

دوره اینترنت بیزینس کاملا رایگان می باشد.

اگر دوست دارید در اینترنت پیشرفت کنید و محیط کسب و کار های اینترنتی را به خوبی بشناسید با این دوره همراه باشید تا سالها تجربیات خودمان را در اختیار شما قرار دهیم، در پایان این دوره شما مسائل بسیار زیاد و تخصصی را یاد گرفته اید و مطمئن باشید مسیر خودتان را پیدا خواهید کرد. و ما بعد از این دوره بازهم با دوره های آموزشی دیگر در کنار شما هستیم تا رویاهای خود را به واقعیت پیوند بزنید.

دسترسی به کلیه جلسات رایگان می‌باشد، به ترتیب از جلسه اول شروع به مطالعه کنید.

فهرست