رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یا خبری، یک فرصت عالی و همان یک تیر و چند نشان معروف است که شما علاوه بر اینکه تبلیغ خود را بصورت دائمی در سایت های پربازدید و مطرح کشور قرار می‌دهید تاثیر بسیار مثبتی روی سئو و اعتبار وب سایت شما دارد، در این صفحه از آکادمی انار هر آنچه که در مورد رپورتاژ آگهی لازم دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم. همچنین ما در تیم انار 0 تا 100 رپورتاژ آگهی شما را می‌توانیم بر عهده بگیریم در همین صفحه می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید.

چرا رپورتاژ آگهی محبوب است؟

بهبود کلمات کلیدی

افزایش اعتبار دامنه

هزینه کم بازدهی بالا

لینک سازی دائمی

در رپورتاژ آگهی متن و تصاویر مقاله را شما تعیین می‌کند و حتی می‌توانید در بین مقاله خود لینک های به وب سایت یا صفحات سایت خود ایجاد کنید که نتایج مثبتی در سئو سایت خواهد داشت.

رپورتاژ آگهی مانند سایر مقالات در وب سایت مورد نظر منتشر می‌شود و با رعایت اصول سئو در نگارش مقاله حتی می‌توان از موتورهای جستجوگر مثل گوگل نتیجه عالی دریافت کرد، مقاله تبلیغاتی شما با توجه به اعتبار سایت انتشار دهنده می تواند خیلی سریع در گوگل رتبه بگیرد و تاثیر خود را چندبرابر کند.

رپورتاژ آگهی می‌تواند به صورت یک مصاحبه با یکی از اعضا سایت یا شخص شما باشد، و یا بازتاب خبری از یک موضوع خاص مربوط به کسبوکار شما باشد.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یا خبری شما در سایت های پربازدید هیچ گاه حذف نخواهد شد و به دلیل دائمی بودن لینک ها و مقاله شما نزد گوگل هم اعتبار پیدا می‌کند.

رپورتاژ آگهی مستقیماً روی بهبود رتبه وب سایت شما اثرگذار خواهد بود و اعتبار دامنه Domain Authority و اعتبار صفحه Page Authority وب سایت شما را افزایش می دهد.

رپورتاژ آگهی اثرات مثبت زیادی دارد: 1- بهبود جایگاه کلمات کلیدی در نتایج جستجو 2- رساندن پیام کسب و کارتان به مخاطبین 3- افزایش اعتبار وب سایت شما نزد موتورهای جستجوگر 4- افزایش فروش و بازدید وب سایت 5- برندسازی و… در حال حاضر ریپورتاژ آگهی یکی از روش های کلیدی در تبلیغات آنلاین به حساب می‌آید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی که به رپورتاژ خبری نیز معروف است، یک مقاله تبلیغاتی از سوی کسب و کار شماست که در وب سایت های خبری و پربازدید منتشر می‌شود، متن این مقاله از طرف شما تعیین می‌شود و می‌توانید به صورت غیرمستقیم یا مستقیم محصولات یا خدمات یا کسب و کار خودتان را معرفی کنید، در رپورتاژ آگهی خود می‌توانید بین 1 الی 4 لینک فالو Follow به صفحات وب سایت خودتان ارجاع دهید، تعداد لینک های که می‌توانید در این مقاله یا رپورتاژ به وب سایت خود بدهید کاملاً بستگی به نظر وب سایت تبلیغ گیرنده دارد، همچنین تعداد تصاویری که در مقاله می‌توانید قرار دهید هم بستگی دارد که اصولاً تا نهایتاً 5 عکس در یک مقاله می‌باشد.

به طور کلی وب سایت ها به چند دلیل اصلی از رپورتاژ آگهی استفاده می‌کنند:

  • لینک سازی خارجی: برای اینکه وب سایت شما در نتایج جستجو گوگل رتبه بهتری بگیرد، لینک سازی خارجی اهمیت زیادی دارد یعنی شما از وب سایت های معتبر فارسی لینک بگیرید که رپورتاژ آگهی این شرایط را برای شما محیا می‌کند.
  • لینک سازی دائمی: علاوه بر لینک سازی خارجی که صورت می‌گیرد لینک ها اگر دائمی باشد اثربخشی خیلی بهتری دارد، از آنجایی که رپورتاژ آگهی شما در وب سایت مورد نظرتان برای همیشه باقی می‌ماند لینک ها هم حذف نخواهند شد و به این صورت شما لینک سازی دائمی انجام دادید.
  • افزایش بازدید: رپورتاژ آگهی می‌تواند کاربران جدیدی را وارد وب سایت و صفحات سایت شما کند زیرا درون آن لینک های به سایت شما وجود دارد.
  • افزایش فروش: زمانی که کاربران بیشتری با محصول یا خدمات شما آشنا شوند قطعاً فروش شما هم افزایش می‌یابد.
  • افزایش اعتبار دامنه: یکی از فاکتورهای اساسی در SEO همین اعتبار دامنه سایت شماست که با لینک سازی خارجی و رپورتاژ آگهی می‌توان اعتبار دامنه خود را بالا ببرید.

 

لیست وب سایت های که رپورتاژ آگهی ارائه می‌کنند

چه وب سایت های رپورتاژ آگهی ارائه می‌کنند؟ تقریباً اکثریت وب سایت های پربازدید کشور داخل سایت خود رپورتاژ آگهی قرار می‌دهند، از جمله وب سایت های خبرگزاری یا مجله های آنلاین که رنک خوبی در الکسا و رتبه PA و DA و SS خوبی داشته باشند. اما باید توجه داشته باشید که بهتر رپورتاژ اگهی شما در وب سایت های به ثبت برسه که مخاطبان هدف شما را پوشش می‌دهند، به زبان ساده تر سایت های را برای انتشار رپورتاژ آگهی خود انتخاب کنید که هم موضوع یا مرتبط با موضوع وب سایت شما باشد، این گونه اثر بخشی بسیار بهتری را دریافت می‌کنید.

البته ما در آکادمی انار آماده هستیم که مدیریت رپورتاژ های شما را برعهده بگیریم و از تجربیات خود در مسیر بهتر دیده شدن و رشد کسبوکار شما، استفاده کنیم و همراهتان باشیم پس از 0 تا 100 رپورتاژ آگهی خود را می‌توانید به ما بسپارید.

شماره تماس مشاوره و خدمات رپورتاژ در تمام وب سایت های فارسی

09013231997

فهرست