لوگو تیم انار - لوگو آکادمی انار

تبلیغات در آکادمی انار

دیجیتال مارکتینگ - تیم انار

تبلیغات آنلاین

امروزه تا سخن از تبلیغات می شود، بدون شک تبلیغات اینترنتی یکی از گزینه های موجود خواهد بود، از آنجا که کاربران زیادی در اینترنت حضور دارند و مزایای تبلیغات در اینترنت به مراتب بیشتر از معایب آن است، می توان تبلیغات اینترنتی را انتخابی هوشمند و نوین دانست.

وب سایت انار از سال 1396 فعالیت خود را در اینترنت آغاز کرد و طی این سالها توانست نظر کاربران خود را جلب نماید، ماهانه بیش از 30.000 کاربر تخصصی در حوزه وب و طراحی سایت، گواهی این اعتبار است. تبلیغات در وب سایت انار می تواند فرصت مناسبی برای کسب و کارهای باشد که مخاطب اهداف آنها با موضوع وب سایت انار مرتبط باشد، از آنجایی که تبلیغات در انار دارای شرایط خاص و ویژه ای می باشد و از نمایش تبلیغات انبوه همواره خودداری کرده ایم، از نظر سئو رتبه بسیار مناسبی را دارا هستیم.

تبلیغات هوشمند در وب سایت انار

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند و هوشمند می تواند کسب و کار شما را ارتقا دهد، تبلیغات اینترنتی موجب می شود تا شما آمار و آنالیز مربوط به تبلیغات خود را بررسی کنید و برای بهترین بازخورد بهترین تصمیم ممکن را انتخاب کنید. از طریق کد UTM شما به راحتی قادر خواهید بود آمار مربوط به تبلیغات خود را از طریق گوگل آنالیز بررسی نمائید و گزارش های مربوط به کمپین خود را دریافت کنید.

به همین دلیل تبلیغات اینترنتی را هوشمندانه می دانیم، در صورتی که در تبلیغات سنتی و قدیمی شما نمی توانستید گزارش های مربوط به بازخورد تبلیغاتی خود را دریافت کنید، ما در وب سایت انار سعی داریم کیفیت تبلیغات را بالا ببریم و از ارائه تبلیغات بی محتوا و بی اثر جلوگیری کنیم.

انواع تبلیغات در وب سایت انار

  • ریپورتاژ آگهی (یک پست اختصاصی برای شما بصورت دائمی)
  • تبلیغات بنری در جایگاه های مختلف وب سایت
  • معرفی محصولات و خدمات مرتبط با طراحی سایت
  • نقد و بررسی محصولات و ابزارهای مرتبط به مدیریت وب سایت

درج تبلیغات در وب سایت انار

برای درج تبلیغات در وب سایت انار می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و یا با شماره تماس : 09013231997 تماس بگیرید.

فهرست