آموزش افزونه های وردپرس

امکانات جدید روی وب سایت خود اضافه کنید…

به کمک افزونه ها و پلاگین های وردپرس می‌توانیم امکانات حرفه ای و جالبی به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنیم، افزونه ها روی وب سایت وردپرسی نصب می شوند تا امکانات جدیدتری به سایت ما اضافه کنند. آموزش افزونه های وردپرس را از این صفحه دنبال کنید…

افزونه های وردپرس چیست؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس، از قدرت بالایی برخوردار است و می‌توان به کمک این سیستم وب سایت های متنوعی را طراحی کرد که البته نقش افزونه ها در وردپرس بسیار حائذ اهمیت است. کاربران وردپرس می توانند با ماژول ها یا به اصطلاح افزونه های وردپرس امکانات جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنند.

این امکانات می‌تواند وب سایت ما را حرفه ای، کامل و جذاب تر کند که البته لازم است که کاربران با پلاگین یا افزونه های وردپرس آشنا شوند، در این صفحه از وب سایت آکادمی انار همواره آموزش افزونه های جدید وردپرس قرار می‌گیرد و کاربران عزیز می توانند با افزونه های جدید و محبوب وردپرس آشنا شوند تا اگر مورد نیاز وب سایتشان بود آن ها را به وب سایت خود اضافه کنند.

چگونه افزونه های وردپرس را نصب کنیم؟

برای نصب افزونه های وردپرس کافی‌ است در پیشخوان وردپرس (پنل مدیریتی سایت) به بخش افزونه‌ها >> افزودن مراجعه کنید و چنانچه افزونه مورد نظر را قصد دارید از مخزن وردپرس پیدا کنید کافی است نام آن را جستجو کنید در غیر اینصورت از بالای صفحه با کلیک روی گزینه بارگذاری افزونه می‌توانید افزونه ای که قبلاً آن را دانلود کردید را در وردپرس آپلود کنید و نصب و فعالسازی آن را انجام دهید.

اگر با بخش افزونه ها در پیشخوان وردپرس آشنای ندارید روی دکمه زیر کلیک کنید.

مهم ترین افزونه های وردپرس

برای کار با وردپرس و طراحی سایت حرفه ای مهم ترین و ضروری ترین افزونه های وردپرس کدام است؟ پاسخ این سوال میتواند تا حدی بین سایت ها مشترک باشد، در ادامه آن بخشی که میتواند بین تمامی سایت ها مشترک باشد را خدمت شما عرض میکنیم تا با آنها آشنا شوید و امکانات حرفه ای و ضروری وب سایت خود را خیلی سریع اضافه کنید…

افزونه Yoast Seo  | افزونه ویژوال کامپوزر | افزونه ووکامرس | افزونه گراویتی فرم | افزونه wp-jalali

این لیست بزودی اپدیت میشود…

فهرست