چگونه به یک بلاگر موفق در اینستاگرام تبدیل شویم؟ آموزش بلاگری در اینستاگرام

چگونه تبدیل به یک بلاگر در اینستاگرام شویم؟

چگونه می توانیم به یک بلاگر مشهور در اینستاگرام تبدیل شویم؟

سلام خدمت همراهان عزیز و دوست داشتنی آکادمی انار، با مقاله بسیار کاربردی “چگونه می توانیم به یک بلاگر مشهور در اینستاگرام تبدیل شویم؟” همراه شما هستیم، پیشنهاد من اینه که اگر شما هم علاقمند به آشنایی با دنیای بلاگری هستید و دوست دارید که اطلاعات مفید و عملی بدست بیارید اینجا آخر خط هست چون هر چی که لازم دارید رو یه جا براتون جمع کردیم…

ابتدا قصد داریم که با اصطلاحات مهم و تئوری های کاربردی آشنا شویم، نگران نباشید هرچی اصطلاح مربوط هست توی این صفحه براتون نوشتیم که با مشت پر از اینجا خارج شوید…

دوستان عزیز توجه داشته باشید، همانطور که در مقالات قبلی آکادمی ذکر شده: ویلاگر یا Vlogger = وبلاگ نویس ویدیویی یا کسی است که ویدیو به اشتراک میگذارد، و بلاگر کسی است که محتوای متنی و تصویری به اشتراک میگذارد، این دو با یکدیگر تفاوت دارند اما امروزه عموم جامعه هر دوی اینکارها را با نام بلاگری میشناسد و هیچ اجباری هم نیست حتماً این دو را از هم جدا کنیم.

بلاگر در اینستاگرام به چه کسی گفته می شود؟

بلاگر به چه کسی گفته می شود؟ - بلاگر کیست؟

ابتدا لازمه که اصلا بدونیم بلاگر در اینستاگرام به چه کسی گفته می شود و چه ویژگی های دارد.

متاسفانه تصور اشتباهی که درباره بلاگرها وجود دارد اینه که هر کسی که پست زیاد بذاره و فالووراش بره بالا میشه بلاگر… در صورتی که اصلاً اینطور نیست.

بلاگر کسی است که در زمینه خاصی حرفی برای گفتن دارد، بلاگر ها اغلب افرادی هستند که ارتباط خیلی خوبی با مردم دارند و خیلی سریع می توانند روی دیگران تاثیرگذار باشند، آنها به واسطه دانشی که دارند می توانند دیگران را برای انتخاب های گوناگون متقاعد کنند، یک بلاگر کسی است که محتوا تولید میکند یا به اصطلاح بلاگ می کند… این تولید محتوا در راستای هدفی است که بلاگر دنبال می کند. (پس هر بلاگر یک هدفی دارد و در یک زمینه خاص فعالیت می کند.)

یک بلاگر واقعی می‌داند که قدرت آن بواسطه توجه مردم افزایش پیدا می کند لذا همواره تلاش میکند که رضایت دنبال کنندگان خود را جلب کند و مردم به او اعتماد کنند، به همین دلیل اکثر بلاگر ها اگر قرار باشد محصول برند خاصی را تبلیغ کنند، به صورت شفاف به نقد و بررسی نقاط ضعف و قوت آن می پردازند و هیچ گاه بزرگنمایی نمی کنند، همچنین برندهای که به بلاگر ها رجوع می کنند اغلب برندهای معتبر و موفقی هستند که از رسالت یک بلاگر به خوبی مطلع هستند.

 

با انواع بلاگر ها آشنا شوید !!!

شاید تا به حال با بلاگرهای مختلفی آشنا شده باشید، اما آیا می دانستید که بلاگر ها انواع مختلفی دارند؟ البته که بلاگر ها می‌توانند در موضوعات مختلف و تخصص های متنوع رشد کنند اما اکثریت بلاگر ها شامل دسته های زیر می شوند.

 • بیوتی بلاگر – beauty blogger

بیوتی بلاگر یا (beauty blogger) به بلاگرهای گفته می شود که در زمینه آرایشی و زیبایی فعالیت می کنند، این دسته از بلاگرها اغلب مخاطبین خانم دارند، اما این بدین دلیل نیست که آقایان مناسب اینکار نباشند و یا نتوانند یک بیوتی بلاگر شوند…

هدف بیوتی بلاگر در زمینه لوازم آرایشی، مراقبت از پوست، مو، بدن و هر چیزی که با زیبایی مرتبط باشد، است و اغلب در حوزه معرفی برندهای آرایشی معتبر و وسایل مربوط به زیبایی خلاصه می شوند.

از جمله نمونه های این حوزه می توان به sadaf_beauty و shellbeauty1 اشاره کرد.

 

 • فشن بلاگر – Fashion Blogger

فشن بلاگر یا (Fashion Blogger) به بلاگرهای گفته می‌شود که در زمینه مد و فشن، لباس و پوشاک و بطور خلاصه در حوزه استایل فعالیت می کنند. فشن بلاگر ها اغلب افرادی هستند که ظاهری زیبا دارند و با تکیه بر دانشی که در زمینه مد و فشن دارند می‌توانند راهنمای مناسبی برای مردم باشند.

هدف فشن بلاگر ها فعالیت در حوزه مد و فشن می‌باشد و گاهاً آموزش های آنها مربوط به انتخاب لباس های مناسب و ست های زیبا است و برندهای مختلف در زمینه مد و فشن اغلب سراغ این دسته از بلاگر ها می روند.

از جمله نمونه در موضوع فشن بلاگر می توان به نیلوفر علی پور nilooxstylebook و ماندانا مانی mandanamani اشاره کرد…

 

 • بلاگر سفر و گردشگری – travel blogger

توریست بلاگر یا (travel blogger) به بلاگرهای گفته می شود که در زمینه گردشگری و سفر فعالیت می کنند، اغلب این بلاگرها سفرهای زیادی را تجربه می‌کنند و علاقمندانی که آنهارا دنبال می کنند اغلب افرادی هستند که به شدت علاقمند به گردش و سفر هستند و دوست دارند که جاهای دنج و فرصت های مناسب گردشگری را استفاده کنند.

هدف توریست بلاگر ها تولید محتوا در زمینه سفر و گردشگری است آنها اهل اشتراک هیجان و اشتراک حس آرامش هستند، اغلب آژانس های گردشگری برند در این زمینه علاقمند هستند تا با یک بلاگر در این زمینه فعالیت کنند و یا تورهای گردشگری را بدین فرصت تبلیغ کنند و بازار بیشتری را تصرف کنند.

از جمله نمونه بلاگر در این زمینه می توان به ….

 

 • بلاگر غذا و خوراک – Food Blogger

بلاگر غذا - آموزش بلاگری در اینستاگرام

بلاگر غذا یا (Food Blogger) به بلاگرهای گفته می شود که در زمینه غذا و خوراک فعالیت می‌کنند، این بلاگرها اغلب به رستوران ها، فست فود ها، طباخی ها و… مراجعه می‌کنند و غذاهای مختلف را تست می‌کنند و از تجربیات خود محتوا تهیه می کنند، این افراد اهل رستورانگردی و تجربه مزه های جدید هستند و دنبال کنندگان آنها اغلب کسانی هستند که به غذا علاقمند هستند و تمایل به آشنایی با غذاها و رستوران های مختلف دارند.

هدف بلاگر غذا تولید محتوا در زمینه غذا و معرفی رستوران های مختلف است، لذت غذا خوردن و تجربه های متفاوت نیازی است که درون هر انسانی وجود دارد و این دسته از بلاگر ها انتخاب بسیاری مناسبی برای صاحبین رستوران ها هستند که علاقمند هستند که افراد جدید بیشتری با رستوران آنها آشنا شوند.

از جمله نمونه بلاگر های ایرانی در این زمینه مستر تیستر و میلاد تیستر milad_taster می باشد.

البته لازم به ذکر است که بلاگرهای که در زمینه آموزش آشپزی فعالیت می کنند نیز جزء این دسته به حساب می آیند.

 

 • بلاگر خودرو – car influenster

این نوع بلاگر ها در زمینه خودرو های سبک و سنگین فعالیت می کنند، برای مثال یک بلاگر خودرو می تواند به نقاط قوت و ضعف انواع خودرو بپردازند یا اینکه یک تعمیرکار خوب باشد که در این زمینه آموزش می دهد و… بلاگر های خودرو اغلب مورد توجه سازندگان خودرو و نمایندگی های آنها قرار میگیرند.

 

 • بلاگر دکوراسیون – interior blogger

این دسته از بلاگر ها در زمینه استایل داخلی و دکوراسیون فعالیت می کنند و ممکن است تیم اجرایی داشته باشند و یا با شرکت های مختلف همکاری داشته باشند.

 

 • بلاگر طنز – Intertainment influencer

این دسته از بلاگرها در سالهای گذشته بسیار درخشیدند و چون ویدیوهای طنز مخاطب زیادی دارد طبیعتاً افراد بیشتری هم در این حوزه ورود کردند، این افراد دارای مهارت طنزپردازی هستند و می توانند سوژه های مختلف را پرورش دهند و به یک موضوع خنده دار تبدیل کنند. این دسته از اینفلوئنسر ها مورد توجه هر کسب و کاری می تواند باشد اما اکثراً کسب و کارهای این دسته از بلاگرها را برای هدف تبلیغاتی خود برمیگزینند که مخاطبان آنها عموم مردم هستند، مانند فروشگاه های اینترنتی، ساعت فروشی ها، طلافروشی ها، آرایشگرها و…

چند نمونه از بلاگرهای طناز اینستاگرام عبارتند از: محمد امین کریم پور، حسن ریوندی، علی صبوری، محسن ایزی و…

 

 • بلاگر گیمر – Video Game Blogger

بلاگر های گیمر کسانی هستند که عاشق Game های کامپیوتری و یا کنسول های خاصی هستند، این افراد به واسطه مهارتی که در بازی دارند، می توانند آموزشی برای دیگران باشند و در عین حال مناسب شرکت های بازی سازی، یا فروش کنسول هستند.

 

 • بلاگر اقتصادی – Economy Blogger

بلاگر اقتصادی کسی است که در حوزه های مختلف اقتصادی و یا کسب و کار فعالیت می کند و اغلب مخاطبان آنها کسانی هستند که به چالش های اقتصادی و یا مالی دارند، بلاگر های اقتصادی جامعه مخاطبین محدودی دارند اما می توانند بسیار هدف مناسبی برای شرکت های همکار در این زمینه باشند.

 


البته ما انواع مختلفی بلاگر داریم که به طور کلی به دسته های بالا تقسیم شده است، بلاگرها می توانند در هر موضوعی فعال باشند مانند: موضوعات اجتماعی

اینستاگرام امیرحسین فخاری - آموزش اینستاگرام - آموزش بلاگری - آموزش کسب و کار

آشنایی با اصطلاحات رایج در این زمینه :

1- اینفلوئنسر Influencer : به کسی که از بین مردم تاثیرگذار باشد را اینفلوئسر میدانیم، اینفلوئنسر در لغت به معنی (تاثیرگذار) می‌باشد. یک اینفلوئنسر در اینستاگرام می تواند یک بازیگر مشهور باشد یا یک خواننده مطرح و یا یک طنزپرداز پرمخاطب و…

2- تولید محتوا: به ساخت محتوا که شامل محتوای متنی، تصویری یا صوتی می باشد می گویند، تولید محتوا توسط بلاگر با هدف خاصی صورت می پذیرد.

3- ویدیو مارکتینگ: مدلی از تولید محتوا تصویری میباشد که بلاگر در این روش به ساخت یک ویدیو می‎پردازد.

4- اینفلوئنسر مارکتینگ: نوعی روش بازاریابی می باشد که در این روش برای بازاریابی و معرفی محصول به جامعه مخاطبین از اینفلوئنسر ها کمک گرفته می شود.

5- اصطلاح وایرال: کلمه وایرال در لغت به معنای ویروس است، اما در اینستاگرام به محتوای که جذابیت بسیار بالای دارد و به سرعت پخش می شود و به قولی بین کاربران دست به دست می شود، وایرال گفته می شود. (محتوای وایرال مانند یک ویروس به سرعت توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود.)

 

ویژگی های یک بلاگر موفق در اینستاگرام !

آموزش بلاگر اینستاگرام - بلاگر کیست؟ ویژگی های یک بلاگر

شاید در نگاه اول کار یک بلاگر بسیار ساده به نظر بیاد اما بد نیست که با بعضی از ویژگی های یک بلاگر موفق آشنا شویم.

 • ظاهری زیبا و موجه
 • صورتی دلنشین و تاثیر پذیر
 • فن بیان عالی
 • اعتماد به نفس
 • دارای صدای مناسب
 • قابلیت متقاعد کردن دیگران
 • اکتیو (فعال)
 • ماجرا جو
 • خلاق **
 • مهارت اجتماعی بالا
 • ایده پرداز
 • متخصص در یک زمینه یا حتی چند زمینه مختلف
 • دارای روابط اجتماعی
 • آشنایی با عکسبرداری و فیلمبرداری و میکس و ترکیب ویدیو
 • مسلط به تولید محتوا
 • و…

به برخی از موارد و ویژگی های مهم یک بلاگر موفق در اینستاگرام پرداختیم، شاید بلاگری کاری آسان به نظر برسد اما اصلاً اینطور نیست، مهم تر از هرچیزی شما باید به اینکار علاقه داشته باشید نه یک حس زودگذر و یا برای تجربه مدت زمان کوتاهی اینکار را انجام دهید.

در بالا برخی از موارد مانند زیبایی چهره چیزی هست که تا حد زیادی دست ما نیست، اما اکثریت موارد دست ماست که آنها را تقویت کنیم، مانند فن بیان، روابط اجتماعی بالا، خلاقیت، تسلط بر انواع تولید محتوا و… پس اگر پیشفرض های اولیه را دارید می توانید روی سایر موارد نیز کار کنید تا به یک بلاگر حرفه ای تبدیل شوید.

 

مسیر بلاگر شدن در اینستاگرام

اما شاید خیلی از شما که در حال خواندن این مقاله هستید، علاقمند هستید که در اینستاگرام بلاگری کنید و یا برای شما سوال است که مسیر بلاگر شدن در اینستاگرام چگونه است؟ یا اگر ما قصد داشته باشیم که به یک بلاگر در اینستاگرام تبدیل شویم باید چیکار کنیم یا قدم اول ما چیست؟ در ادامه توضیحاتی در این باره می‌دهیم و یک مسیر برای بلاگر شدن به شما معرفی می‌کنیم.

تا اینجا متوجه شدیم که بلاگر باید تولید محتوا کند، و بلاگری که در اینستاگرام تولید محتوا می‌کند باید اصول این شبکه اجتماعی را هم بشناسد اما در کل چند قدم خیلی ساده برای شروع مسیر بلاگری به شما معرفی می‎کنیم.

میخواهم بلاگر شوم چیکار کنم؟

اگر بخواهم خیلی خلاصه و سریع به مسیر بلاگر شدن اشاره کنم، این چند قدم را پیشنهاد می‌کنم.

اولین قدم: ابتدا حوزه کاری خودتان را انتخاب کنید، قرار است در چه حوزه ای فعالیت کنید؟ لطفاً کلی نگید، دقیق بگین. مثلاً لایف استایل، فودبلاگر، بلاگر آشپز، بلاگر خانه دار، بلاگر تکنولوژی، بلاگر تخصصی، بلاگر گیم، بلاگر روانشناس، بلاگر کسب و کار و…

دومین قدم: در قدم دوم پروفایل خودتون رو تکمیل کنید. (استفاده از نام حقیقی یا نام مستعار و انتخاب نام کاربری مناسب و روان)

سومین قدم: شروع به تولید محتوا و پرداختن به سوژه های جذاب و مهم در حوزه کاری خود کنید، باید توجه مخاطبین رو به خودتون جلب کنید و نشون بدید که شما یه بلاگر حرفه ای در فلان زمینه تخصصی هستید، تولید محتوا اصول و تکنیک های مربوط به خودش رو داره و اگر خیلی خلاصه بخواهم بگم، سعی کنید خودتون باشید، کاملاً واقعی و دلسوز، با صداقت به راهنمایی مخاطبان خود بیاین و تجربیات خودتون رو در قالب های مختلف محتوایی مثل: ویدئو، متن ، تصویر ، صوت و… به اشتراک بگذارید.

پبشنهاد من به شما اینه که اگر واقعاً مصمم به انجام اینکار هستید پس براش وقت بذارید و آموزش ببینید… (کجا؟ حالا میگم)

ترس های رایج در بلاگری

اما طی صحبت های زیادی که با افراد علاقمند به بلاگری و بلاگر شدن داشتم، متوجه یه سری ترس های خیلی رایج بین همه اونها شدم که شاید این موارد رایج ترس ها و نگرانی های شما هم باشد، پس در ادامه به برخی از اونها می‌پردازم:

 • تعداد بلاگرها خیلی زیاد شده ما شانسی داریم؟

این سوال بسیار پرتکراری است که از ما پرسیده می‌شود، آیا بین این همه بلاگر حرفه ای آیا ما شانسی برای دیده شدن داریم؟ واقع بینانه بگیم بله تعداد بلاگر ها هر روز بیشتر میشه، اما شما کاری رو سراغ دارین که درون اون رقابتی وجود نداشته باشه؟ رقابت بخشی از زندگی ما انسانها بوده و هست، مسئله اینه که باید بدونید بازار به اندازه کافی بزرگ هست که همه داخل اون جا بشن، فقط بحث اینه که شما خودتون رو چقدر باور دارید، چقدر اعتماد به نفس اینکارو داشته باشید و واقعاً چقدر عاشق این کار هستید؟ چون مثل هر کاری سختی های خاص خودش رو داره اما سخت تر از کار توی معدن که نیست، هست؟ ما چند میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام داریم؟ چیزی بیش از 30 میلیون، اما بهترین و محبوب ترین بلاگری که میشناسید چه تعداد فالوور در اینستاگرام داره؟ یک میلیون؟ دو میلیون یا آخرش چقدر؟ مسئله اینه که آدم ها سلیقه های متفاوتی دارند و هر کسی که شروع کنه میتونه طرفدارا و هواداری مخصوص به خودش رو پیدا کنه، فقط به شرط اینکه اصول کار رو بلد باشه…

 • امکان اینکه ویدیو از خودم بذارم رو ندارم!

این سوال هم بسیار پر تکرار بوده و هنوز هم هست که خیلی از دوستان میگن، ما امکان اینکه ویدیو از خودمون بذاریم رو نداریم، اول از همه بگم که ویدیو تاثیرگذار ترین نوع محتواست و بدون شک تعامل خیلی بیشتری رو میتونه از مخاطب بگیره و حتی باعث میشه که شما یک ارتباط زنده و واقعی تر با مخاطب خودتون داشته باشید در نتیجه تعامل بیشتری هم میگیرید و خیلی زودتر با شما و اخلاقیات شما ارتباط برقرار میکنن، پس بدون انکار بگم که ویدیو در بلاگ شما خیلی تاثیر گذار است. اما روش های دیگری هم برای تولید محتوا وجود داره، مثل ساخت محتوا آموزشی، پست های تصویری و متنی، محتوای صوتی و… که بلاگر ها متکی فقط به ویدیو نیستن بلکه مهم تولید محتواست که انواع مختلفی هم داره.

 • از کجا شروع کنیم؟

در مورد قدم های شروع بلاگری و بلاگر شدن صحبت کردیم اما اگر تکنیک های تولید محتوا و اینستاگرام را آشنا نیستید و دوست دارید بصورت اصولی این مسیر رو در کنار یک مربی با تجربه استارت کنید، بهتون پیشنهاد میدم که آموزش ببینید و برای این منظور ما یک دوره بسیار جامع و کاربردی که بیش از 13 ساعت آموزش عملی است، ترتیب دادیم که میتوانید در این دوره غیرحضوری شرکت کنید ویدیوها را ببینید و بصورت مستقیم با یک مربی در این زمینه در ارتباط هستید تا بلاگ خودتون رو بسازید و کاملاً اصولی در مسیر بلاگری قرار بگیرید. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره به لینک دوره آموزش بلاگری مراجعه کنید. همچنین می توانید از بخش ارتباط با ما، با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

و درآخر متشکرم که با این مقاله همراه آکادمی انار بودید و امیدوارم که اطلاعات ارزشمندی را بدست آورده باشید.

 

مژده: دوره آموزش بلاگری به صورت کاملاً ویدئویی بصورت کامل در سایت قرار گرفت برای مشاهده توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید.

دوره آموزش بلاگری

آموزش بلاگری و ویلاگری اینستاگرام


 

ویدیو رایگان آموزش بلاگری

دوست داری دو جلسه رایگان از آموزش بلاگری رو ببینی؟ کافیه ایمیل و شماره تماست رو توی فرم زیر وارد کنی تا ویدیوهارو برات ارسال کنیم.

 

, ,
نوشتهٔ پیشین
آموزش نصب وردپرس روی Cpanel
نوشتهٔ بعدی
نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود…

122 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام مرسی از آموزش خوبی که گذاشتین
  فقط اینکه چطور میشه ویدیو که میگیریم رو عکس کاور براش قرار بدیم؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 25 اردیبهشت 1398 7:46 ب.ظ

   سلام میتونید از نرم افزارهای ویرایش ویدیو استفاده کنید، مثل camtasia برای ویندوز و نرم افزار inshot برای موبایل میتونه اینکارو براتون بکنه…
   موفق باشید

   پاسخ
  • سلام من دوربین حرفه ای و یا گوشی که کیفیت دوربینش بالا و حرفه ای باشه ندارم یه خاطر همین عکسای خوبی نمیتونم بگیرم برای همین به برنامه ادیت نیاز دارم؟ کدوم اپ برای ادیت بهتر و کاربردی تره؟

   پاسخ
   • تیم محتوا - آکادمی انار
    در 22 آبان 1399 10:02 ق.ظ

    سلام قدم اول کیفیت بالا ، همون موبایل مناسب است که میان رده های موجود کیفیت رضایت کننده ای رو دارن، قبل از عکاسی هم حتماً لنز موبایل خود را تمیز کنید تاثیر کار رو چند برابر میکنه
    موفق باشید

    پاسخ
  • سلام میخوام بلاگر بشم ولی من هنوز بچه هستم و گوشیم سامسونگه آخه دیدم همه ی بلاگرا اپل دارن
   فقط اینکه من میخوام بلاگر بشم باید از چی شروع کنم خودم رو چه طوری معرفی کنم

   پاسخ
   • تیم محتوا - آکادمی انار
    در 21 آذر 1399 12:12 ب.ظ

    سلام بلاگری به مدل گوشی شما نیست! به اینه که شما چه کسی هستین و چه حرف تازه ای دارید؟ شما میتونید از مشاوره خصوصی ما استفاده کنید و شرکت در دوره بلاگری به شما پیشنهاد نمی شود.

    پاسخ
 • خب یه سوال
  من خیلی وقته که دوست دارم یه بلاگر باشم و تا حدودی تونستم اوایل موفق باشم اما الان هرچی مخاطب صفحم بالاتر میره سردرگم تر میشم نمی‌دونم چه محتوایی باید برای مخاطب تولید کنم من لیسانس معماری دارم و البته به قلم نسبتا خوب ولی دوست ندارم یه بلاگر تو زمینه ی معماری باشم نوشتن هم برام کافی نیست چون من می‌خوام خودم بیشتر دیده بشم تا قلمم الان به جایی رسیدم ک با یه تعداد لایک و فالوور تقریبا قابل قبول نسبت به تایم تلاشم گیج شدم و نمی‌دونم چه کنم که مخاطب رو از دست ندم
  در حالی که میبینم خیلی از بلاگرا حرف خاصی برای گفتن ندارن فقط یه چهره ی متفاوت از خودشون به اشتراک میذارن

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 10 خرداد 1398 1:43 ب.ظ

   سلام، مرسی که به سایت ما اومدی
   بله همونطور که خودت تو جمله آخر گفتی همه چیز از تفاوت شروع میشه! شما باید با سایر چیزای که مردم دیدن کمی متفاوت باشی تا جلب توجه اونهارو بدست بیاری…
   پیشنهاد میکنم پیج آقای فخاری رو در اینستاگرام دنبال کنی، در این زمینه اطلاعات بیشتری میگیری
   https://instagram.com/amir_fki

   پاسخ
 • کار بچه های انار خیلی درسته به خدا
  عالی بود

  پاسخ
 • سلام الان من باز متوجه نشدم چجوری فشن بلاگر شم:)

  پاسخ
 • سلام دوسدارم بدونم مثلا اولین پست صفحم چی باشه برای فود بلاگری

  پاسخ
  • امیرحسین فخاری
   در 14 تیر 1398 7:05 ب.ظ

   سلام ارغوان
   همیشه اولین قدم رو برداشتن سخته و حساسیت های خاص خودش رو داره
   فرقی نمیکنه چی میذاری فقط در راستای هدفت باشه
   من پیشنهاد میکنم از خودت ویدیو بگیر و توضیح بده که قراره چه چیز جدیدی رو با بقیه به اشتراک بذاری
   موفق باشی

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخير
  من به بيوتي بلاگر علاقه ي خاصي دارم و يه عالمه هم وزن كم كردم و نوشتنم عاليه و فيسم براي بيوتي بودم مناسبه و خودمم دوره هاي ميكاپ رو گذروندم مدل گوشيمم آيفون ٦ پلاس هست ،، اينارو گفتم كه بگم براي ويدئو گرفتن مشكل دارم اينكه چطور اديت كنم چطور مث بيوتي بلاگرها ويدئو مناسب منتشر كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد اگه اپليكيشن خاصي هست يا وسيله ي خاصي ك روي گوشي نصب كنم ؟؟؟ ممنونم از سايت خوبتون

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 31 تیر 1398 11:44 ق.ظ

   سلام وقت بخیر
   میتونید پیج آقای فخاری را در اینستاگرام به ایدی Amir_fki دنبال کنید.
   همچنین میتونید برای مشاوره تشریف بیارید دفتر ما
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام من به فشن استایلی خیلی علاقه دارم ویدیوهای شمارا دیدم و تا حدودی متوجه شدم چه کاری باید انجام بدم ولی بازم نمی‌دونم از کجا و چجوری باید شروع کنم

   پاسخ
   • تیم محتوا - آکادمی انار
    در 29 خرداد 1399 10:58 ق.ظ

    سلام در دوره اصلی بلاگری شرکت کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید راهنماییتون کنن.

    پاسخ
 • مرسي از توضيحاتتون.چطوري ميشه تعداد فالورا رو بالا برد؟

  پاسخ
  • امیرحسین فخاری
   در 4 مرداد 1398 12:13 ب.ظ

   سلام به پیج من در اینستاگرام سر بزنید، amir_fki
   بهترین روش افزایش فالوور تولید محتوای جذاب و وایراله…
   موفق باشید

   پاسخ
  • سلام من خیلی دوس دار بلاگر شم ولی نمیدونم چکار کنم😟

   پاسخ
   • تیم محتوا - آکادمی انار
    در 17 دی 1398 11:57 ق.ظ

    با سلام، برای اطلاعات بیشتر و دریافت آموزش های بلاگری عضو خبرنامه سایت باشید.

    پاسخ
  • سلام من میخوام یه فشن بلاگربشم ویدیوهای شمارو دیدم ولی بازم نمی‌دونم از کجا و چطوری باید شروع کنم

   پاسخ
   • تیم محتوا - آکادمی انار
    در 29 خرداد 1399 10:59 ق.ظ

    سلام در دوره اصلی بلاگری شرکت کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید که راهنماییتون کنن.

    پاسخ
 • سلام مرسی از اطلاعاتتون
  من علاقه خیلی خاصی به کتاب دارم
  میتونم بلاگر کتاب بشم
  ب مخاطب هام کتاب معرفی کنم؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 6 مرداد 1398 11:09 ق.ظ

   سلام احمد چه ایده قشنگی…
   حتما اینکار رو بکن و اگه بصورت مداوم فعال باشی حتما موفق میشی
   یادت نره پیج آقای فخاری رو هم فالو داشته باش

   پاسخ
 • مریم حسن زاده
  در 7 مرداد 1398 10:46 ب.ظ

  میخوام یه بلاگر با درامد خوب بشم درزمینه مراقبت های شخصی پوست مو خودم لوازماشو دارم
  چجوری تبلیغ کنم؟ چجوری فالوورام زیادشه جذب پیجم بشن؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 8 مرداد 1398 11:49 ق.ظ

   سلام خانم حسن زاده، تولید محتوای جذاب کنید، تبلیغ کنید و مدام با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید.
   حتما صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا از آموزش های حضوری جا نمونید…
   موفق باشید

   پاسخ
  • سلام وعرض ارادت
   مریم هستم 24ساله
   توروستا زندگی میکنم میخوام توکار فشن بلاگرکارکنم ونمیدونم ازکجاوچطورشروع کنم؟.. مدتیه که به این کارعلاقمندشدم لطف میکنیدبرام توضیح بدید وراهنماییم کنید؟؟

   پاسخ
 • سلام خسته نباشيد من ميخوام يك پيچ دلنوشته بسازم ايا مناسبه يا به فكر يه موضوع ديگر باشم

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 29 مرداد 1398 8:05 ب.ظ

   سلام نازنین، پیج های خوبی با این موضوع فعال هستند و ایده خیلی خوبیه
   شروع کنید

   پاسخ
  • آنیتا محمدشاهی
   در 1 دی 1398 2:14 ب.ظ

   من دوست دارم بلاگر بشم ولی بلد نیستم من یک والیبالیست هستم ولی نه معروف
   و دوست دارم درآمد داشته باشم چکار کنم

   پاسخ
   • نگار یزدانی
    در 2 دی 1398 12:16 ب.ظ

    سلام باید آموزش ببینید، ایمیل خودتون و شماره موبایل رو در سایت وارد کنید که آموزش ها و اطلاع رسانی ها براتون ارسال بشه

    پاسخ
 • سلام خسته نباشید من دوره های میکاپ دیدم و میخوام بلاگر شم‌شما میتونید کمکم کنید ؟

  پاسخ
 • سلام من دوست دارم در زمینه هیربیوتی توی اینستا فعالیت داشته باشم و خیلی بهش علاقه دارم ایا برای بلاگر شدن توی این زمینه حتما باید از خودمون پست و استوری بزاریم وگرنه موفق نمیشیم؟؟

  پاسخ
 • سلام من ميخوام فشن بلاگر بشم ٢٠سالمه و تيپ مناسبي دارم و علاقه زيادي دارم ولي اصلا نميدونم از كجا شروع كنم دانشجو هستم در مشهد

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 8 شهریور 1398 3:35 ب.ظ

   سلام فاطمه عزیز:
   با مطالب آموزشی آکادمی انار همراه باشید همچنین پیج آقای فخاری در اینستاگرام را دنبال کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
   • سلام خوبید من دوس دارم بلاگر شم ولی نمیدونم از کجا و چجوری شرو کنم و کارای اینستا هم به طور حرفه ای بلد نیستم

    پاسخ
    • تیم محتوا - آکادمی انار
     در 5 مهر 1398 1:29 ب.ظ

     سلام، اگر تهران تشریف دارید، دورهمی اینستاگرام مارکتینگ که این هفته برگزار میشه حتما شرکت کنید.
     سوالی بود در خدمت هستم.

     پاسخ
 • سلام من دوست دارم بلاگر بشم ولی نمیدونم از شاخه ایی شروع کنم

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 21 شهریور 1398 12:07 ب.ظ

   سلام نادیا عزیز:
   بزودی دوره جدید بلاگری آغاز میشه حتما عضو خبرنامه ما باش تا اطلاعیه ها را دریافت کنی…

   پاسخ
  • سلام من از ظاهر و چهره و تیپ خوبی برخوردارم و میتونم تولید محتوا پوشاک انجام بدم چون فروشنده مانتو هستم و میخوام بلاگر بشم و نمیدونم از کجا شروع کنی و چجوری مشهور بشم ممنون میشم رراهنمایی کنید برای موفقیت و هدفم میخوام اراده کنم و شروع کنم

   پاسخ
 • سلام ، محدودیت سني داره؟ من۱۷ سالمه و ٦ساله انواع کرم و ابرسان و ترمیم کننده هارو استفاده کردم اطلاعاتمم تقریبأ بالاست، میتونم بلاگر شم؟

  پاسخ
 • دنبال کننده و لایک توی صفحه اینستاگرامی من خیلی کمه باید چیکار کنم که افزایش پیدا کنند و اینکه برای عکسی و فیلمبرداری حتما باید از دوربین عکاسی باشه؟

  پاسخ
  • تیم پشتیبانی انار
   در 29 مهر 1398 10:05 ق.ظ

   سلام افزایش فالوور به موارد زیادی برمیگرده که در قالب یک نظر قابل پاسخ نیست، و اینکه دوربین حرفه ای برای شروع اصلاً لازم نیست ما توی دورهمی های اینستاگرام مارکتینگ ترفندهای اینکار رو خدمت علاقمندان توضیح میدیم اگر تمایل داشتید شرکت کنید یا ویدیوها را از سایت تهیه کنید.

   پاسخ
  • سلام ببخشید من ۱۵ سالمه خیلی دوست دارم فودبلاگر بشوم آیا میتونم؟؟

   پاسخ
 • سلام خسته نباشيد
  گويا اين دوره بلاگري كه شروع شده اخرين دوره حضوري هست
  ميخواستم بدونم دوره انلاينش به چه صورت هست؟

  پاسخ
 • سلام و شبتون بخیر من مدت زیادیه ک علاقه خاصی ب فشن بلاگری و اینفلوئنسری دارم منتها من تو شهرستان کوچیکی زندگی میکنم با این حال و با تولید محتوای مناسب میتونم موفق بشم یا خیر؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 25 آذر 1398 12:13 ب.ظ

   با سلام، موفقیت ما در گرو مکان یا زمان خاصی نیست در هرکجا که باشید میتونید برای آرزوهاتون تلاش کنید و این حداقل کاری هست که میشه انجام بدیم.

   پاسخ
 • سلام ممنونم بابت تمام زحماتتون و توضیحات کامل و شفافتون .
  راستش من خیلی دلم میخواد یه بلاگر بشم تو زمینه کیک و دسر درواقع برادرم اینکارو انجام میده من میخوام بلاگرش باش. اما اولین مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چطوری باید فالور جذب کنم هرچی هم سرچ میکنم مطالبی که بهم نشون میده اینه که اخرش باید فالور بخرم اما من نمیخوام اینکارو کنم چونکه اکثریتشون فیکن و بدرد نمیخورن
  و از طرفی چطوری از 0 فالور به بالای 10 هزار تا برسونم ؟ تولید محتوا رو اکی متن هم اکی اما چجوری دیده شدنم مهمه برام ؟ ممنونم

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 7 دی 1398 10:39 ق.ظ

   سلام اشکان، شما باید اصول رشد در اینستاگرام را بیاموزید، همانطور که خودتان هم گفتید فالوور فیک هیچ اثر مثبتی رو پیج نخواهد داشت.
   میتونید دوره 0 تا 100 اینستاگرام را تهیه کنید، یا کارگاه های آموزشی آکادمی را شرکت کنید.

   پاسخ
 • سلام yasamin هستم میخوام بیوتی بلاگر بشم اما ایرانی نیستم از کجا شروع کنم چهره خوبی دارم

  پاسخ
 • سلام…خیلی وقته تو فکر بلاگر شدن هستم و این استعداد و قابلیت در خودم میبینم و رشته دانشگاهیم فوق لیسانس فقه و حقوقه…اما کارم آرایشگری هست و دوست دارم بلاگر تو حیطه زیبایی بشم…اما نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم…میتونید کمکم کنید…کلی سرچ هم کردم…نیازبه ی مشاور تو این راه دارم…ممنونم

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 27 بهمن 1398 2:03 ب.ظ

   سلام حنا عزیز
   اگر تهران هستی که برای مشاوره میتونی تشریف بیاری دفتر ما (اطلاعات تماس و شماره واتس اپ در صفحه تماس با ما هست)
   اگرم تهران نیستی که نگران نباش بزودی یه خبرای خوبی براتون داریم.

   پاسخ
   • سلام من چندوقته تصمیم دارم بلاگربشم اماهمش تصورم راجب بلاگرهای زیبایی اینه که بایدلوازم آرایش زیادی داشته باشن یاهرلوازم آرایش جدیدی که واردبازارمیشه بایدبگیرنوتست کننواقعاهمینطوره اونم باقیمت بالای لوازم آرایش نمیدونم وارداین کاربشم میترسم وسطش پشیمون بشم

    پاسخ
 • سلام،من در زمینه موسیقی کار میکنم،و خیلی دوس دارم حال و انرژی مثبت و عشق رو پراکنده کنم و یک بلاگر موفق باشم،لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی آکادمی انار
   در 7 اسفند 1398 6:18 ب.ظ

   سلام، حتما عضو خبرنامه ما شوید و اینستاگرام ما رو دنبال کنید، بزودی آموزش ها و اخبار ویژه ای براتون داریم…

   پاسخ
 • سلام پیج مارو دنبال کنید باتشکر *****بخشی از متن توسط ناظر حذف شد ******

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 27 اسفند 1398 12:30 ب.ظ

   سلام یونس، اینجا جای مناسبی برای تبلیغ پیج شما نیست.
   با تشکر ازاینکه رعایت میکنید.
   با احترام

   پاسخ
 • سلام من میخوام ی بوتیک باز کنم و فروش بزنم ولی اول میخام از فروش انلاین و اینستا شروع کنم ولی اصلا نمیدونم چیکار کنم و از چی شروع کنم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخير من ٢٢سالمه و ليسانس معماري دارم خيلي دوسدارم يك بلاگر تواينستاگرام بشم نميدونم چيكاربايد بكنم ازكجا شروع كنم ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 1 فروردین 1399 10:27 ق.ظ

   سلام تا پایان فروردین 99 ویدیوی جدید منتشر میشه، لطفا در این مدت اینستاگرام آقای فخاری را دنبال کنید اطلاع رسانی میشه.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام من چندوقته تصمیم گرفتم بلاگرزیبایی بشم اماتصورم راجب بلاگرزیبایی اینه هرلوازم آرایشی جدیدی که واردبازارمیشه روبایدتهیه کنه وکلالوازم آرایش زیادی داشته باشه میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
 • من همیشه وارد هر فضای مجازی که شدم به شدت مشهور شدم . و زمینه ای که توش ماهر بودم طنز و اموزش اجتماعیه . ولی هیچوقت امتحان نکردم که در اینستا با چهره مشهور بشم . از قضاوت ها و توهین های مردم خیلی میترسم . متاسفانه . ولی با توجه به قدرت بیان و روحیم بی شک میتونم بلاگر فوق العاده مشهوری بشم . اینو تجربه میگه …

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 22 فروردین 1399 10:51 ب.ظ

   درود بر شما، پس از مهارتی که دارید استفاده کنید
   البته میتونید توی دوره بلاگری هم شرکت کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام من الناز هستن ، مزون انلاین دارم و نمیدونم چطور پیج ام رو پر بازدید کنم ،
  بلاگر ها انقدر دست مزد زیادی دارن که واقعا ممکن نیست به این شکل تبلیغ بدم ،فقط داخل پیج های مختلف تبلیغ دادم ، اما دوست دارم موفق بشم و بک برند شناخته شده ، میشه کمک کنید و به من راه کار بدید

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 30 فروردین 1399 1:38 ب.ظ

   سلام الناز لطفا، با شماره های تماس پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام من الان بلاگر هستم و روز مرگی های خودمو به اشتراگ میزارم و میخام فالوورام بالا بره تازه کارم ولی این کارو بی نهایت دوس دارم میشه کمکم کنید ؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 31 فروردین 1399 8:27 ب.ظ

   سلام فاطمه شما باید آموزش ببینی و اطلاعات خودتو در این زمینه افزایش بدی، میتونی اطلاعات دوره بلاگری مارو بخونی و شرکت کنی توجه داشته باش بلاگر باید تولید محتوا رو بلد باشه و صرفاً داشتن یک پیج کافی نیست.

   پاسخ
 • سلام
  میخواستم بپرسم ایا میشه تو اینستاگرام بلاگر نقاشی شد یعنی اینکه من نقاشی که یکمی بلدم حرفه ای بشم و بعدش ازش پول در بیارم

  پاسخ
 • سلام به نظر شما می توانیم یک بلاگر موفق در همه زمینه شویم یعنی در حوضه آشپزی هنر آموزشی و اینها همزمان فعالیت کنیم؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 31 اردیبهشت 1399 11:50 ق.ظ

   سلام سطح دانش و مهارتی شما را آگاه نیستیم، ولی برای اینکه بلاگر بشین میتونید آموزش ببینید و اصول این کار رو آشنا بشین.

   پاسخ
 • سلام
  من میخوام یه بلاگر بشم ولی نمیدونم چه محتوایی داشته باشم میتونین کمکم کنین .

  پاسخ
  • امیرحسین فخاری
   در 23 خرداد 1399 8:07 ب.ظ

   سلام در دوره رایگان یا دوره پیشرفته بلاگری شرکت کنید. سوالی بود با پشتیبانی تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من و چند نفر از دوستان میخایم کلیپ های طنز درس کنیم و در اینستا به اشتراک بگزاریم ممنونتون میشم اگر کمکون کنین

  پاسخ
 • من دوس دارم یک فشن بلاگر شوم باید از کجا و چگونه شروع کنم لطفا کمکم کنید
  آیدی من در اینستاگرام👈****

  ♥️🌹🙏

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 25 مهر 1399 12:45 ب.ظ

   سلام فاطمه، می توانید از ویدیوهای رایگان و یا دوره جامع آموزش بلاگری ما استفاده کنید تا اطلاعات خودتون رو افزایش بدین.

   پاسخ
 • باید حتما کسانی که میخواهند بلاگر شوند عکس خودشون رو نشون بدن؟ یا حتما باید صداشون رو فالوور ها بشنوند؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 24 آذر 1399 9:43 ب.ظ

   الزامی به اینکار نیست مهم اینه که حرفی برای گفتن باشه، فرمتش میتونه متفاوت باشه

   پاسخ
 • سلام من سبحان هستم 15 ساله
  گوشی گلکسی a50 دارم فن بیان خوب و…
  تو بسیاری از حرفه ها هم سر رشته دارم مثل کارهای فنی کارهای دیجیتال و…
  اما تو هر رشته ای رفتم میبینم که خیلی ها بهتر از من هستند حتی سایت هم میسازم نرم افزار بازی و … ولی نمیدونم چی کار کنم و کدوم سبک بلاگری رو انتخاب کنم.
  میخواستم بدونم چه سبک بلاگری برای مخاطبان محبوبه و خوبه؟
  ممنون

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 1 دی 1399 11:15 ق.ظ

   سلام شما فقط بلاگری رو در پیش ندارید، میتونید مسیرهای دیگه ای رو برای رشد خودتون انتخاب کنید، اما میتونی بلاگر آموزشی باشی و تجربیات خودت رو به اشتراک بذاری

   پاسخ
 • سلام من خیلی به بلاگری تو زمینه خونه داری علاقه دارم ولی نمیدونم چجوری فالور اولیه ام داشته باشم میشه راهنمایی کوچیک همینجا بکنید؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 29 دی 1399 8:13 ب.ظ

   در همین صفحه سه تا ویدیو آموزش رایگان وجود داره اونارو مشاهده کنید یا وقت مشاوره خصوصی بگیرید.

   پاسخ
 • سلام ثبت نام بلاگر شدن به چه صورت هست ؟
  من پیج درست کردم تو اینستا همون کافیه؟؟

  پاسخ
 • عالییییی ممنون از توضیحات خوبتون

  پاسخ
 • سلام من میخوام دوره طراحی سایت شرکت کنم . آنلاین هست یا حضوری؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 28 بهمن 1399 3:55 ب.ظ

   سلام برای مشاوره رایگان میتونید با ما تماس بگیرید
   یا به لینک TAnar.ir/wm مراجعه کنید.

   پاسخ
 • مم میخوام بلاگر شم

  پاسخ
 • میلاد عطایی
  در 28 اسفند 1399 2:34 ق.ظ

  سلام من یک پیج تا زدم و صفره و حتی لوگوی پیجم رو خودم ساختم و اسم پیجمم گذاشتم عطا جاوید چون فامیلیم عطائی هستش گذاشتم عطا جاوید و علاقه من در زمینه فروش زعفران و عسل هستش هستش وخیلی دوست دارم در این زمینه بلاگری کنم و بعد از بلاگری این دو محصول رو بفروشم و حتی میخوام محصول رو تهیه کنم و با برند عطا جاوید بفروشم حالا میخواستم ببینم چطور باید شروع کنم

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 16 فروردین 1400 10:14 ق.ظ

   سلام میتونید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در دوره بلاگری ما شرکت کنید.

   پاسخ
 • سلام
  بلاگری فقط در یک زمینه خاصه؟ یعنی من میتونم با یک پیج هم ویدیو رقص بزارم هم ویدیو آرایشی؟

  پاسخ
  • تیم محتوا - آکادمی انار
   در 18 فروردین 1400 4:12 ب.ظ

   درود بر شما – بلاگری میتونه در موضوعات مختلف باشه اما باتوجه به سلیقه مخاطبان در اینستاگرام بهتره که موضوعاتی که استفاده می کنید مرتبط به هم باشه

   پاسخ
 • سلام من خیلی گشتم ولی اطلاعاتی در مورد بلاگری موزیک پیدا نکردم که بیام و موزیک ها و ریمیکس های خوب رو معرفی کنم و البته منظورم این نیست که سازی رو اموزش بدم فقط معرفی اهنگ و با توجه به اینکه موسیقی یک چیز کاملا سلیقه ای هست تاحالا تو ایران حداقل هیچ کس به این حوزه ورود نکرده
  میخواستم ببینم راهی برای شروع این موضوع دارید

  پاسخ
 • سلام ، کاملا با نظر شما موافق هستم ممنون از توضیحات خوب تون

  پاسخ
 • سلام من ۱۵ سالمه تصمیم دارم فود بلاگر بشم و در زمینه های مختلفی خلاقیت دارم ولی چجوری باید برای فود بلاگر شدن تبلیغ کنم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست