از کجا شروع کنم؟

بصورت کلی، 3 حالت اصلی وجود دارد:


صاحب کسب و کار

این دسته کسانی هستند که یک کسب و کار سنتی یا آفلاین دارند و به فکر افزایش فروش خود هستند. آنها اهمیت ابزارهای آنلاین را درک کردند و به دنبال پیاده سازی کانال های جدید برای فروش و افزایش درآمد خود هستند.

صاحب ایده

دسته دوم کسانی هستند که یک یا چند ایده برای کسب و کار یا درآمدزایی دارند فقط به دنبال این هستند که چگونه آن را اجرا کنند و به درآمد برسند. نقشه مسیر را نمی‌دانند و با ابزارهای موجود آشنا نیستند.

علاقمند

دسته سوم هم کسانی هستند که نه کسبوکاری دارند و نه ایده‌ای ! اما علاقمندند که کسبوکار خود را داشته باشند یا با روش های دیجیتال مارکتینگ و سیستم فروش آنلاین آشنا شوند و به درآمد مناسبی برسند…

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing در لغت به معنای بازاریابی دیجیتال است. روشی از بازاریابی که در بستر فضای دیجیتال انجام می‌شود اما چرا بازاریابی دیجیتال اهمیت بالایی دارد؟ به دلیل اینکه ما در فضای دیجیتال یا آنلاین به طیف وسیع تری از مخاطب و مشتری دسترسی خواهیم داشت، برای مثال اگر یک مغازه فیزیکی در جای مناسبی از شهر داشته باشید بازهم مخاطبین شما محدود هستند و بیشتر از یه مقداری در روز مراجعه کننده نخواهید داشت! اما با کمک ابزارهای دیجیتال اگر کسبوکاری را در فضای آنلاین راه اندازی کنید به راحتی می‌توانید به مخاطبین بیشتری دسترسی داشته باشید امروزه در کشور 50 میلیون کاربر آنلاین داریم.

 

امروز همه می‌توانند…

حتماً شما هم این سوال را دارید آیا من هم می‌توانم؟ بله همه امروزه می‌توانند اما باید بدانید که کسب مهارت های بازاریابی دیجیتال امروزه از واجبات است، چه شاغل هستید، چه کارمند هستید، چه مدیر یک مجموعه کوچک یا بزرگ هستید فرقی نمیکنه، شما حتماً باید به ابزارها و تکنیک های بازاریابی دیجیتال آشنا باشید چرا که آینده شخصی شما و کسب و کار شما همه به این مهارت ها بستگی دارد.

 

دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران

اگر شما صاحب کسبوکاری هستید باید با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید حتی اگر برای اینکار کارمند استخدام کرده باشید بازهم لازم که شما روی کار آنها نظارت دقیق داشته باشید چرا که این واحد مستقیماً به رشد شرکت یا سازمان شما کمک می‌کند پس حتماً یک برنامه ویژه برای یادگیری آن داشته باشید که هم بهترین ها را به کار بگیرید و هم روی کار آنها نظارت کامل داشته باشید و نقشه مسیر را شما تعیین کنید.

دیجیتال مارکتینگ ویژه کارمندان

اگر شما کارمند هستید و یا یک شغل پاره وقت دارید می‌توانید با یادگیری مهارت های بازاریابی آنلاین در کنار شغل کارمندی خود یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید، نه سرمایه زیادی لازم دارید و نه زمان زیادی لازم است. فقط کافیست در کنار کار خود روزی چند ساعت روی وب سایت خود کار کنید تا آن را به نتیجه برسانید، سپس زمانی که درآمد خوبی از کسب و کار شخصی خودتان کسب کردید حتی می‌توانید برای همیشه از فیلد کارمندی خود خارج شوید.

دیجیتال مارکتینگ ویژه علاقمندان

یه خبر خوش برای علاقمندان به دیجیتال مارکتینگ شما می‌توانید با کسب مهارت های لازم در این زمینه کسبوکار خودتان را راه‌اندازی کنید یا اینکه به کسب و کارهای دیگر بپیوندید و با مهارت های خود به آنها کمک کنید امروزه مهارت های بازاریابی دیجیتال یکی از نیازهای اصلی هر کسبوکاری است پس اصلاً نگران نباشید چون تخصصی را می‌آموزید که بازار کار بسیار مناسبی در کشور دارد و علاوه بر این شما می‌توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید.

شاید با خواندن کامل این مطلب یک مسیر جدید برای زندگیت ساختی…

این مقاله به درد چه کسانی نمیخورد؟؟؟

  • اگر تمایلی به یادگیری و کسب مهارت های مورد نیاز جامعه ندارید !!!
  • اگر فکر میکنید که حتما برای پول درآوردن باید عرق ریخت !!!
  • اگر فکر میکنید هر کسی که به ثروت یا موفقیت رسیده صرفاً پدر یا اقوام پولداری داشته !!!
  • اگر فکر می‌کنید به اندازه کافی در زندگیتان پیشرفت کردید و دوست ندارید تغییری ایجاد کنید !!!
  • اگر فکر می‌کنید هر کاری احتیاج به سرمایه کلان داره و بدون سرمایه نمیشه کاری رو شروع کرد !!!
  • و تمامی افکاری که انسان را از پیشرفت و تلاش باز می دارد…

اگر حتی یکی از افکار بالا را دارید، بهتون پیشنهاد میکنم وقتتون رو برای خواندن این مقاله صرف نکنید زیرا شما نیاز دارید که ابتدا باورهای خود را اصلاح کنید.

 

چند نکته کوتاه قبل از شروع:

هیچ کاری بدون تلاش و پشتکار به موفقیت نخواهد رسید و در این مطلب قرار نیست از روش های یک شبه پولدار شدن صحبت کنیم و شما را از واقعیت دور کنیم.

تحصیلات دانشگاهی دلیل بر درآمد بالا نمی‌شود برای درآمد بالا باید هوش مالی خود را تقویت کنید. (رابرت کیوساکی)

انسان های موفق و انسان های عادی هر روز 24 ساعت زمان دارند، تفاوت آنها این است که در این 24 ساعت یکسان رفتار نمی‌کنند.

اگر دوستان منفی و بدبین در کنار خود دارید بهتر است آنها را از کنار خود حذف کنید افراد منفی و پر بهونه بسیار برای ما مضر هستند.

(حتما با این جمله از جیم ران روبرو شدید که میگه : شما میانگین 5 نفری هستید که در اطراف شما هستند)

کسانی که مدام پی مشکلات و اتفاقات بد در جامعه هستند تا عدم موفقیت خودشان را تقصیر آن بیندازند، افراد منفی محسوب می‌شوند و شما باید از این دسته افراد دوری کنید و اگر به دنبال نتیجه مثبت در زندگی خود هستید مسئولیت زندگی خودتان را بر عهده بگیرید.

هیچ وقت برای شروع دیر نیست ولی اینو بدونید که اگر امروز شروع کنید یک قدم جلوتر از کسانی هستید که فردا شروع می‌کنند.

چگونه کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم؟

ما 30 دقیقه ویدیو برای کسانی آماده کردیم که علاقمند هستند کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کنند، در این ویدیو کامل توضیح دادیم که بهترین روش راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟ چگونه طراحی سایت کنیم؟ و چگونه وب سایت خود را به درآمد میلیونی در ماه برسانیم؟ این ویدیو رایگان را همین حالا می‌توانید دانلود کنید فقط کافیست فرم روبرو را تکمیل کنید و روی دکمه دانلود ویدیو کلیک کنید.

در این ویدیو امیرحسین فخاری موسس آکادمی انار درباره چگونگی یک کسب و کار موفق اینترنتی صحبت می‌کند که قبل از هر کاری لازم است این ویدیو را تماشا کنید تا دیدگاه درستی درباره فضای کسبوکارهای آنلاین کسب کنید.

کسب مهارت و تخصص

حتما باید بدانید که برای موفقیت باید کسب مهارت کنید، کسانی که بدون کسب مهارت وارد بازار کار می‌شوند چند برابر دیگران تلاش می‌کنند و اغلب هم نسبت به دیگران ناراضی تر هستند. مثالی میزنم: برای استخدام به یک شرکت مراجعه می‌کنید، یکی از سوالات مهمی که از شما میپرسند این است که شما چه مهارتی دارید؟ اینجا افرادی که روی مهارت های فردی خود کار نکرده باشند با اولین مشکل روبرو میشوند. اما باید بدانید که منظور آنها مهارت های عمومی نیست !!! مهارت های عمومی مثل : کار کردن با کامپیوتر در حد معمولی یا روابط عمومی متوسط ، یا کمی آشنایی با فلان نرم افزار کامپیوتری…

اگر مهارتی در یک زمینه تخصصی نداشته باشید مطمئناً اگر هم استخدام شوید، نسبت به کسانی که مهارت یا تخصصی در یک حوزه دارند، درجه و حقوق پایین تری خواهید داشت و در خیلی از مواقع حتی برخورد مناسبی از سایر کارمندان آن شرکت و حتی مدیران با شما نخواهد شد.

دوست خوبم حتماً به فکر این باش که باید مهارت های که به آنها علاقمند هستی را پیدا کنی و سعی کنی آن ها را تقویت کنی تا به تخصص و مهارت منحصر به فرد شما تبدیل شوند. مطمئن باش زمانی که مهارت یا تخصصی در یک زمینه داشته باشی موقعیت های شغلی بیشتری برای تو فراهم خواهد شد و این بار حق انتخاب با توست که کدام را قصد داری انتخاب کنی؟!!

ما در آکادمی انار همواره به آموزش مهارت های می‌پردازیم که در سطح کشور به شدت مورد تقاضا شرکت های مختلف است و اگر شما هم علاقمند به یادگیری و رشد هستید می‌توانید دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با شرکت در آن دوره مهارت های لازم را بدست آورید.

دوره های آموزشی آکادمی انار برای دو دسته از افراد است:

  • 1- کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین داشته باشند
  • 2- کسانی که قصد دارند به کسبوکارهای موفق بپیوندند.
  • 3- مدیران کسب و کار ها که قصد دارند مستقیماً نظاره گر کارمندان خود باشند.

جامع ترین دوره آکادمی انار در این زمینه چیست؟

اما جامع ترین دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در آکادمی انار چیست؟ ما کامل ترین و جامع ترین دوره آموزشی که در این زمینه داریم با نام وبمستران مبتکر منتشر شده که یک دوره آموزشی با سرفصل های مختلف و شگفت انگیزی است مثلاً از آموزش کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت بدون کدنویسی و آموزش وردپرس بگیر تا آموزش کامل سئو و بهینه سازی وب سایت که یعنی هر سایتی در گوگل بالا باشه میتونه درآمد خیلی خوبی داشته باشه، در ادامه کامل به شما در این دوره یاد میدیم که چطور تولید محتوا کنید و خودتان استاد اینکار شوید! با نرم افزارها و ابزارهای مربوط آشنا می‌شویم مثل: آموزش کامل فتوشاپ، آموزش کامل تدوین ویدیو با کامپیوتر و موبایل و… تکنیک های بازاریابی و فروش آنلاین و هزاران نکات ارزشمند که در این دوره جامع یاد میگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن سایت خودتان را بالا بیارید و این سایت را به فروش میلیونی در ماه برسانید! هر چیزی در این مسیر نیاز داشته باشید در دوره به شما آموزش داده میشه و کل این دوره بصورت ویدئویی هست و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین در سایت به تمامی جلسات دسترسی خواهید داشت که البته یک پشتیبان ویژه هم در کنار دوره خواهید داشت که به تمام سوالات و مشکلات شما پاسخ دهد و اصلاً جای نگرانی نیست.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده سرفصل های این دوره آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید.

آموزش طراحی سایت با دوره جامع وبمستران مبتکر

دوره های کسب مهارت و تخصص


دوره آموزش طراحی و گرافیک به کمک نرم افزار Photoshop

در این دوره آموزشی شما کار با نرم افزار فتوشاپ را می‌آموزید و به کمک این دوره شما یک گرافیست خوش ذوق و خوش سلیقه می‌شوید. امروزه بسیار از شرکت ها و کسب و کارها به حداقل یک نیرو خلاق جهت طراحی و گرافیک امور مختلف نیازمند هستند. پس شما با گذراندن این دوره می توانید مهارت لازم در این زمینه را کسب کنید و تبدیل به یک گرافیست شوید. دنیای فتوشاپ بسیار گسترده و جذاب است و به کمک این نرم افزار می توان تصاویر متنوعی طراحی کرد، مثل : طراحی کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر ، بروشور، بنر تبلیغاتی و… یا در زمینه وب می توان به : طراحی لوگو، طراحی بنر تبلیغاتی در وب سایت ها، طراحی تصاویر خلاقانه برای سایت و… اشاره کرد.

این دوره آموزشی مناسب افرادی است که به طراحی تصاویر مختلف و گرافیک علاقمند هستند.

دوره جامع آموزش فتوشاپ کاربردی حرفه ای به زبان ساده

دوره آموزش صفر تا صد کسب و کار در اینستاگرام

در این دوره آموزشی شما با 0 تا 100 کسب در آمد از اینستاگرام آشنا می‌شوید. امروزه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و برای مدیریت این شبکه اجتماعی نیروی متخصص استخدام می‌کنند که با اصول مهم در مدیریت پیج و آمار و آنالیز آشنایی کافی داشته باشد و بتواند به خوبی خدمات آنها را در بستر اینستاگرام معرفی کند و جذب مشتری کند. تمامی این اصول را می توانید در این دوره آموزشی بسیار مفید بیاموزید، حتی اگر تمایلی به استخدام در شرکت ها نداشته باشید می توانید خودتان دست به کار شوید و کسب و کار شخصی خودتان را در اینستاگرام استارت بزنید و به درآمد مناسبی برسید…

این دوره آموزشی مناسب افرادی است که به درآمد از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام علاقمند هستند.

دوره کسب و کار از 0 تا 100 در اینستاگرام

دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

در این دوره آموزشی شما می آموزید که چگونه یک سایت کاملاً حرفه ای را بدون کدنویسی پیاده سازی کنید، این سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس WordPress مدیریت می‌شود و تعداد زیادی از سایت های که در فضای وب مشاهده می‌کنید با این روش طراحی و مدیریت می شوند. طراحی سایت با این دوره آموزشی بسیار کار آسانی است و امروزه بسیاری از شرکت ها نیازمند یک نیروی متخصص و آشنا با وردپرس و طراحی سایت هستند که می‌توانید به راحتی استخدام شوید، همچنین اگر تمایلی به استخدام ندارید، می‌توانید به کمک این آموزش سفارش طراحی سایت بگیرید و کسب و کار شخصی خودتان را پیاده سازی کنید…

این دوره آموزشی مناسب افرادی است که به طراحی سایت و کسب درآمد آنلاین علاقمند هستند.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی - آموزش وردپرس

درباره آکادمی انار

دوره های آموزشی آکادمی انار مهارت های کاربردی را آموزش می‌دهیم که به سرعت می‌تواند شما را وارد فضای کسب و کار و درآمدزایی کند. در شرایط فعلی جامعه ما یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که نیروی کار استاندارد وجود ندارد، متاسفانه اغلب جوانان با تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک به دنبال یک شغل مناسب با درآمد ایده‌آل هستند، شاید یکی از مشکلات جامعه امروزی ما، سیستم ناکارآمد دانشگاه و فاصله دانشگاه تا بازار کار است. همین موضوع دلیل شد تا تصمیم بگیریم خلاء های آموزشی را از بین ببریم. در آکادمی انار تصمیم گرفتیم به آموزش مهارت های بپردازیم که علاقمندان بتوانند مهارتی را کسب کنند که این مهارت ها اغلب بسیار پولساز و مفید هستند و از بازار کار مناسبی هم برخوردارند و یا اگر شما صاحب یک کسب و کار یا ایده هستید با مهارت های بازاریابی دیجیتال می‌توانید به افزایش سهم بازار برسید و درآمد خود را چند برابر کنید.

بحث مورد توجه دانشجویان همیشه قیمت دوره های آموزشی بوده اولویت در آکادمی انار کیفیت آموزش هاست شما بابت درس های که کارایی زیادی در بازار کار ندارند در دانشگاه هزینه های زیادی را متقبل می‌شوید اما نکته قوت آکادمی انار این است که شما بابت مهارتی هزینه می‌کنید که به نوعی سرمایه گذاری رو خودتان است و با مهارتی که کسب می‌کنید مستقیماً روی زندگی خودتان تاثیرگذار خواهید بود همچنین در دوره های جامعی مثل وبمستران مبتکر که گران ترین دوره آموزشی ماست می توانید در اولین پروژه خود چندین برابر مبلغ آن دوره را بدست آورید. همچنین توجه داشته باشید که این مهارت ها بسیار ارزشمند هستند و اگر هزینه ای بابت یادگیری آنها می‌کنید مطمئن باشید که این هزینه یک نوع سرمایه گذاری روی خودتان است.

چه سرمایه گذاری بهتر از این که شما مهارتی را می آموزید که می تواند همواره برای شما درآمد زا باشد؟

یکی از مزیت های آکادمی انار این است که تیم پشتیبانی همواره در کنار شما خواهد بود، در طی آموزش اگر احتیاج به راهنمایی و مشورت داشتید می‌توانید روی ما حساب کنید از طریق بخش پشتیبانی در پنل کاربری شما یا شماره های پشتیبانی و شبکه های اجتماعی در خدمت شما هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

برای شرکت در دوره های آموزشی نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

با ما تماس بگیرید: 09013231997

کسب و کارهای اینترنتی

خب دیگه تقریبا امروزه همه ما با کسب و کارهای اینترنتی سروکار داریم یا اونهارو به خوبی می‌شناسیم اما لازم میدونم که یه کوچولو راجبش توضیح بدم.

کسب و کار اینترنتی یعنی کسب و کاری که در بستر اینترنت تشکیل شده و بصورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌پذیرد.

مثال بزنم یا خودتون دیگه می‌دونید ؟ مثل فروشگاه دیجی کالا – مثل بامیلو – مثل چیلیوری و خیلی از سایت های بزرگ که درآمد های بزرگ هم دارند.

اما تاحالا از خودتون پرسیدید چرا کسب و کارهای اینترنتی در حال توسعه و پیشرفت هستند؟

مزیت کسب و کارهای اینترنتی

چیشد که کسب و کارها به سمت و سوی آنلاین شدن قدم برداشتن ؟ و چه مزیتی برای اینکار وجود داشت ؟

مزیت کسب و کارهای اینترنتی خیلی زیاده اما چند نکته کلی بهتون بگم که در این نوع کسب و کارها وجود داره.

اولین مزیت کسب و کارهای اینترنتی نامحدود بودن اونهاست !!! حالا خودتون متوجه می شوید.

دومین مزیت کسب و کارهای اینترنتی سیر گسترده مخاطبین است، ما در ایران بیش از 40 میلیون کاربر آنلاین داریم.

در جهان بیش از 3.5 میلیارد کاربر آنلاین داریم.

پس اینترنت یک فضای بسیار مناسب برای کسب درآمد است.

مزیت دیگر اینترنت این است که محدودیتی زمانی و مکانی و حتی مالی ندارد !!!

یعنی در هر کجای ایران یا جهان کاربران می‌توانند به سایت و خدمات شما دسترسی داشته باشند.

و کسب درآمد از اینترنت شاید میشه گفت انتهایی ندارد، چون با طیف وسیعی از مخاطبان رو به رو هستید.

بنابراین درآمد یک سایت چندین برابر یک مغازه در یک مکان عالی میتونه باشه…

 

چگونه در کسب و کار اینترنتی خود موفق باشیم؟

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی باید اصول و قواعد آن را رعایت کنیم.

سخت است ؟ خــــیـــــــر – بلکه شیرین است، من با وجود اینکه بسیار اذیت شدم تا تجربه کسب کنم اما بازم میگم شیرینه!!! البته برای شما بیشتر

در اینترنت پشتکار و برنامه دقیق بسیار مهمه حتما باید پیوسته و هدف دار عمل کنید.

حالا بهتون میگم چجوری…

 

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

خیلی افراد معتقدند که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار پر هزینه و گران است !!!

پاسخ این سوال هم بله است و هم خیر –

چون هم میشه با کمترین هزینه شروع کرد و هم میشه با هزینه های زیاد شروع کرد.

هدف من با راه اندازی وب سایت انار این بوده که بتونم به شما کمک کنم تا کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید اونم با کمترین هزینه…

 

این کاملا امکان پذیره شما با کمترین هزینه می تونید یک سایت حرفه ای یا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

شاید با مبلغی کمتر از 50 هزارتومان، این مبلغ صرف خرید هاست و دامنه سایت شما میشه …

البته این در صورتی است که شما تصمیم بگیرید خودتون سایتتون رو راه اندازی کنید.

 

 

از کجا شروع کنم؟

میرسیم به نقطه اول – از کجا شروع کنم ؟

حالا ما اینجا در کنار شما هستیم تا مسیر را نشانتان دهیم.

من در ابتدا که فعالیتم رو در اینترنت شروع کردم بسیار سختی کشیدم و هر چیزی که یادگرفتم رو با آزمون و خطا بدست آوردم.

این اتفاق بخاطر این بود که شاید یک مشاور درست و منبع آموزشی کامل و دقیق و معتبر وجود نداشت !!!

برای همین شاید مسیری که من در یکسال میتونستم طی کنم را در 3 سال طی کردم !!! و این شاید منو خیلی از جایی که الان هستم عقب انداخت.

اما هیچ اتفاقی بی دلیل نیست و حتما حکمتی درون اون هست، پس از فرصت استفاده کردم و با راه اندازی یک وب سایت جامع سعی کردم راه درست را به همه علاقمندان نشان بدم و از اشتباهاتی که خودم مرتکب شدم با خبرشون کنم !!!

ما در انار مسیر حرفه ای شدن را برای شما بسیار هموار کردیم…

فهرست