آزمون اینستاگرام مارکترها

آزمون بزرگ اینستاگرام مارکترها

یک آزمون بزرگ دیگر برای ورود افراد حرفه‌ای به بازار کار، افرادی که در این آزمون نمره قبولی را دریافت کنند، گواهینامه معتبر از طرف آکادمی انار برای آنها صادر خواهد شد که این گواهینامه از طریق شناسه‌ای که روی آن درج شده است در وب سایت ما قابل پیگیری است. یعنی هر شخصی در هر کجای دنیا می‌تواند با شناسه‌ای که روی نسخه چاپی گواهینامه وجود دارد در وب سایت ما استعلام و صحت آن را مطلع شود. هر شناسه‌ای که در بخش بررسی گواهینامه وارد شود مشخصات دانشجو شامل: نام و نام خانوادگی، تاریخ شرکت در دوره، تاریخ شرکت در آزمون و نمره نهائی او نمایش داده می‌شود.

چه افرادی مجاز به ثبت نام در آزمون بزرگ اینستاگرام مارکترها هستند؟

تنها دانشجویان دوره های زیر می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و افرادی که در دوره های ما حضور نداشتند امکان ثبت نام در آزمون را ندارد.

  • دوره VIP اینستاگرام
  • دوره 0 تا 100 اینستاگرام
  • دوره بلاگری اینستاگرام

چرا فقط دانشجویان دوره اینستاگرام مجاز به شرکت در آزمون هستند؟

زیرا این آزمون مختص گواهینامه پایان دوره دانشجویان آکادمی انار است. سوالاتی که در آزمون وجود دارد از محتویات گفته شده در دوره های ماست. از آنجایی که اعتبار آکادمی انار برای ما اولویت است و شرکت های که به دنبال جذب نیرو و ادمین اینستاگرام هستند به ما اعتماد می‌کنند ما با این آزمون دانشجویان خود را محک می‌زنیم تا فرد معرفی شده را از بین افرادی انتخاب کنیم که آزمون نهائی را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

تاریخ و زمان آزمون بزرگ اینستاگرام مارکترها

تاریخ سه شنبه 25 مرداد ماه 1401

زمان 10:30 صبح

مهلت ثبت نام در آزمون

دقت فرمائید فقط تا تاریخ 20 مرداد فرصت دارید تا از طریق فرم ثبت نام آزمون اقدام کنید. بعد از این تاریخ امکان ثبت نام وجود ندارد و باید منتظر آزمون بعدی باشید که سه ماه بعد از تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

هزینه شرکت در این آزمون چقدر است؟

فقط دانشجویان دوره های ما امکان حضور در آزمون را دارند و حتی در ازای هزینه بیشتر هم امکان حضور افراد خارج از دوره وجود ندارد لطفاً برای این منظور با دفتر تماس نگیرید.

هزینه شرکت در آزمون اینستاگرام مارکترها 195.000 تومان می‌باشد که از طریق فرم ثبت نام در سایت پرداخت می‌شود. این هزینه شامل موارد برگزاری، همکاری با مرکز معتبر آموزشی و حق سهم، هزینه چاپ، هزینه دیجیتال، هزینه ارسال، نیروی انسانی و… می‌باشد.

این آزمون توسط آکادمی انار و با همکاری موسسه ژرف اندیش پویا برگزار می‌شود.

لوگو اینستاگرام - Logo instagram

ثبت نام آزمون اینستاگرام

لطفاً با ایمیلی ثبت نام کنید که از همان ایمیل در خرید دوره استفاده کردید.
  • ایمیلی که با آن دوره را خریداری کردید.
  • 0 تومان
    ظرفیت شرکت در آزمون ها محدود هستند و بعد از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. ظرفیت باقی مانده: X

فهرست