شمارش معکوس تا پایان جشنواره نوروزی

(برای بار دوم تمدید شدو پس از پایان مهلت جشنواره تمدید نخواهد شد)

2022/04/03 22:00:00

توی دو سال گذشته که بدلیل شرایط کرونا، دید و بازدیدها خیلی کمتر شده بود. شعار ما در آکادمی انار فقط یک چیز بود، ما از تهدیدها، فرصت میسازیم. ما میتونستیم بشینیم تو خونه و ناراحت از اینکه چرا کرونا عید ما رو خراب کرد، یا میتونستیم از این تعطیلات استفاده کنیم و آموزش ببینیم تا سال بهتری رو برای خودمون و خانوادمون بسازیم. اگر این دو سال همراه ما بودین حتماً الان در جایگاه بهتری ایستادین که دلیلش فقط یک چیز بود، آموزشی که سال جدید شما رو دگرگون کرده! اما حالا داریم وارد سال 1401 میشیم، آیا قراره با همون ذهنیت و اطلاعات قدیمی وارد سال جدید بشیم و نتایج جدید رقم بزنیم؟

هرسال پیش خودمون میگیم، امسال ایشاالله سال خوبی باشه برامون و به تمام آرزوها و رویاهامون برسیم، اما سال با سال که فرق نداره، این ما هستیم که باید با سال گذشته فرق کنیم، امسال برای چهارمین بار تصمیم گرفتیم که برای ایجاد تغییر و پیشرفت شما عزیزان، محصولات ویژه که طرفدارای زیادی دارند را با یه تخفیف اساسی ارائه کنیم تا شما سال 1401 رو با آموزش سپری کنید و اتفاقات خوب رو خودتون برای خودتون بسازید… یادمون باشه امسال سال 01 و ما میخوایم که فقط به شماره یک شدن فکر کنیم. تو هم اگه حاضری، قرن جدید رو متفاوت از سالهای گذشته شروع کنی با آموزش های ما همراه شو و باهم تلاش میکنیم که سال بعد این موقع بگیم دم خودمون گرم که پارسال تصمیم های اساسی و مهمی رو گرفتیم.

سال نو شما مبارک

امیرحسین فخاری (مدیر آکادمی انار)

دوره های آموزشی آکادمی انار

(دوره های محبوب که در جشنواره نوروزی تخفیف دارند)

برنامه ریزی سال 1401

1401: به شماره یک شدن فکر کن!

رسالت ما آموزش و کمک به دیگران است. ما تلاش می‌کنیم که در کنار هم رشد کنیم و کسب و کار بهتری داشته باشیم، زمانی که کسب و کار شما در مسیر توسعه باشد، رشد اتفاق میفتد و به محض اینکه درجا بزنید بزودی نمودار شما هم افت خواهد داشت. همیشه در تعطیلات نوروزی یک فرصت عالی برای خرید دوره های آموزشی فراهم می‌کنیم، امسال هم خداروشکر توانستیم این جشنواره رو برگزار کنیم، الان بهترین فرصت برای شماست که دوره های موردنظرتون رو از سایت تهیه کنید و در فرصت های مناسبی که پیش میاد آموزش ببینید و سال جدید رو متفاوت و با برنامه های جدید آغاز کنید.

اگر توی مسیر یادگیری قرار بگیری سال 1401 میتونه بهترین سال زندگی تو باشه، به شرط اینکه یه تصمیم درست بگیری! هزینه ای که بابت آموزش میکنی، اگر مهارت مورد علاقه تو باشه میتونه چندین برابر اون هزینه رو به تو برگردونه… در این مسیر یادگیری همراه شما هستیم و آرزوی ما اینه که اون جرقه تغییر در زندگی دیگران ما باشیم.

سال 1401 رو بهتون تبریک میگیم و آرزو میکنیم که سالی سرشار از موفقیت داشته باشید.

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 1.800 تومان

دوره جامع وبمستران مبتکر

قیمت واقعی: 3.500 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 1.800 هزارتومان

برای همه کسب و کارها و افراد لازم است که امروزه دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) را بیاموزند. چون تمام کسبوکارها فروش بالا را در محیط دیجیتال و اینترنت می توانند کسب کنند. ما در دوره جامع وبمستران مبتکر به شما مسیر کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت را آموزش می‌دهیم.

با شرکت در این دوره جامع هر آن چیزی که لازم است برای درآمد میلیونی بدانید را در اختیارتان قرار دادیم پس نگران این نباشید که اطلاعات کمی دارید و یا محصول یا خدماتی ندارید چون این دوره مهارت های پولسازی رو به شما یاد میده که حتی اگر محصول و خدمات ندارید بوسیله همین مهارت ها از جمله مهارت طراحی سایت می توانید به درآمد میلیونی برسید.

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 650 هزارتومان

دوره VIP اینستاگرام (صفر تا صد اینستاگرام)

قیمت واقعی: 1.200 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 650 هزارتومان

امروزه کمتر کسی است که رقم های نجومی فعالیت در اینستاگرام را نشنیده باشد، بسیاری از کسب و کارها میلیون میلیون در اینستاگرام تبلیغات می کنند و این نشانگر نفوذ بالای اینستاگرام است، اما به راستی شما کجای این بازار ایستاده اید؟؟؟

در دوره صفر تا صد اینستاگرام، به شما می آموزیم که چگونه از این شبکه اجتماعی محبوب کسب درآمد کنید و اگر محصول یا خدماتی دارید فروش آن را بوسیله اینستاگرام چندین برابر کنید، اینستاگرام مانند یک ماشین پولسازی می تواند برای شما درآمدزایی کند، این فرصت را از دست ندهید!!!

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 550 هزارتومان

دوره طراحی سایت بدون کدنویسی

قیمت واقعی: 1.200 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 550 هزارتومان

شاید برای طراحی سایت به یک طراح سایت مراجعه کرده باشید، حتما با رقم های میلیونی مواجه شده اید!!! چرا خودتان یکبار برای همیشه این حرفه سودآور را نمی آموزید؟!!!

آکادمی انار در دوره طراحی سایت بدون کدنویسی از صفر تا صد طراحی یک سایت حرفه ای با کمک وردپرس را به شما می آموزد، اگر علاقمند هستید که وب سایت های حرفه ای طراحی کنید حتما در این دوره آموزشی مفید شرکت کنید.

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 150 هزارتومان

دوره جامع آموزش فتوشاپ

قیمت واقعی: 350 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 150 هزارتومان

میدانید نرم افزار فتوشاپ در دنیای اینترنت یعنی همه چیز؟ شما در هر حوزه ای در اینترنت فعال باشید بدون شک نیاز به کار با فتوشاپ دارید، ساخت تصاویر حرفه ای و ادیت عکس و … چرا یکبار برای همیشه فتوشاپ را نمی آموزید؟ این بهترین فرصت یادگیری است.

در دوره فتوشاپ ما یاد میگیریم هم برای وب سایت و هم برای پیج های اینستاگرامی تصاویر خلاقانه و جذاب طراحی کنیم، این دوره دقیقا همان چیزی را به شما می آموزد که شما نیاز دارید و از اضافه گویی و مسائل حاشیه ای دوری شده است.

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 130 هزارتومان

دوره آموزش تدوین ویدیو حرفه ای

قیمت واقعی: 185 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 130 هزارتومان

ساخت ویدیو های جذاب و تدوین ویدیو یکی از مهمترین مهارت های است که امروزه باید داشته باشیم، برای اینکه یک ویدیو جذاب مناسب وب سایت یا پیج اینستاگرامی خود ادیت کنید کافیست در دوره آموزش تدوین ویدیو آکادمی انار شرکت کنید.

ما دقیقاً همان چیزی که برای ساخت ویدیوهای مناسب اینستاگرام و وب سایت نیاز است را در اختیار شما قرار داده ایم، این دوره حاصل چندین سال تجربه ما در آکادمی انار و تدوین ویدئو است.

قیمت با تخفیف ویژه نوروز : 325 هزارتومان

دوره ستارگان سئو SEO

قیمت واقعی: 650 هزارتومان | قیمت ویژه نوروز: 325 هزارتومان

طراحی سایت کافی نیست!!! وب سایت شما باید در نتایج گوگل بالا باشد، صفحه اول لینک اول بهترین جایگاهی است که شما می توانید داشته باشید. چرا این جایگاه را از خودتان و وب سایتتان محروم کنید؟ اگر لینک اول گوگل باشید چقدر افزایش فروش خواهید داشت؟

در دوره ستارگان سئو از مقدماتی ترین مباحث در سئو شروع میکنیم و به یک ستاره در SEO تبدیل می شویم، بهترین فرصت برای شرکت در این دوره با بیشترین تخفیف سال را از دست ندهید.

نوروز 1401 مبارکتون باشه!

آکادمی انار براتون آرزوی سالی خوش و نیکو، سرشار از موفقیت، اتفاقات و گام های مثبت را دارد.

فهرست