استفاده اینترنت در جهان - آکادمی انار

مردم ایران و جهان چقدر از اینترنت استفاده می‌کنند؟

مردم ایران و جهان چقدر از اینترنت استفاده می‌کنند؟

مستند استفاده مردم جهان از اینترنت، را حتما مشاهده کنید، این ویدیو 3 دقیقه ای اطلاعات و آمار مهمی از مردم جهان در سال 2019 منتشر می‌کند.

در این ویدیو کوتاه به شیوع اینترنت در جهان اشاره شده و با توجه به دو نموداری که به تازگی از موسسات آماری معتبر در جهان منتشر شده، اطلاعات مناسبی به شما انتقال می‌دهد که از رشد چشمگیر اینترنت و شبکه های اجتماعی در سال جدید خبر می‌دهد.

ابتدا این ویدیو را مشاهده می‌کنیم…

امیدوارم ویدیو بالا اطلاعات مفیدی به شما منتقل کرده باشد، اما لازم است در ادامه توضیحاتی من باب ویدیو ارائه کنم.

 

نمودار پراکندگی شبکه های اجتماعی در جهان

آمار استفاده از شبکه های اجتماعی در جهان - آکادمی انار

نموداری که در ابتدای ویدیو به آن اشاره شد، را مشاهده می‌کنیم. در این نمودار نشان میده که واتساپ و فیس بوک هنوز حرف اول را در جهان می‌زنند.

اما در ایران محبوب ترین پیام رسان تلگرام به شمار می‌آید که با وجود اینکه مدتی از فیلترینگ آن می‌گذرد اما گویا مردم میزان وابستگی خود به این پیام رسان را کم نکردند، در ایران دومین شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به حساب می‌آید.

در این میان چینی ها تنها کشوری هستند که تمایل به استفاده از وی چت، پیام رسان بومی خود را دارند.

اما در مجموع یک جمع بندی مناسب از این ویدیو این است که در جهان مردم به شدت به شبکه های اجتماعی علاقمند هستند و بیشترین نرخ استفاده از اینترنت مربوط به شبکه های اجتماعی است. همین دلیل هم کافی است تا تمامی کسب و کارها علاوه بر ایجاد یک وب سایت، تمایل دارند در شبکه های اجتماعی همواره فعال باشند و بخش اعظمی از فروش آن ها مدیون شبکه های اجتماعی است.

شما نیز اگر کسب و کاری دارید به فکر بازاریابی در شبکه های اجتماعی باشید. شاید دوره آموزش اینستاگرام بتونه بهتون کمک کنه و اطلاعات مفیدی برای فروش بهتر توی اینستاگرام در اختیارتون قرار دهد.

 

میانگین زمان استفاده از اینترنت در بین کشورها

استفاده از اینترنت در جهان - آکادمی انار

نمودار بعدی که در ویدیو هم به آن اشاره شد، میانگین زمان استفاده مردم کشورها از اینترنت را به نمایش گذاشته که در صدر فیلیپین رکورد 10 ساعت استفاده رو زده و در انتهای نمودار هم ژاپن با 3 ساعت و 45 دقیقه قرار داره که نشان از فرهنگ ژاپنی ها در استفاده از اینترنت است.

 

جمع بندی:

امیدوارم این اطلاعات بتونه به شما در رشد کسب و کارتون کمک کنه، یادتون باشه دیگه توی سال 2019 نفوذ اینترنت بین مردم جهان داره به اوج خودش میرسه و اگر کسب و کار شما هنوز توی اینترنت حضور نداره، یعنی شما زمان زیادی رو از بین بردید و باید خیلی سریع تر یه فکری برای آینده کسب و کارتون کنید.

پیشنهاد میکنم، همراه ما در آکادمی انار باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را بدست آورید، شاید بد نباشه به لینک (شروع فعالیت در اینترنت) مراجعه کنید و زودتر اقدام به شروع کنید. در هر صورت امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

دوره ادمینی اینستاگرام
,
نوشتهٔ پیشین
رفع مشکل غیرفعال شدن حساب کاربری اینستاگرام
نوشتهٔ بعدی
بهترین تمرین برای سخنرانی و کنفرانس

این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود…

نتیجه‌ای پیدا نشد.

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک
اطلاع از:
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
فهرست
0
درباره این مطلب نظری دارید؟x