همه چیز درباره کسب درآمد در منزل

چگونه می توانم در خانه به درآمد برسم؟

کسب درآمد در خانه

امروزه بسیاری از افراد خصوصاً خانم های خانه دار، به دنبال کسب درآمد در خانه هستند، چرا که زمان زیادی را در خانه هستند و علاقه دارند با انجام کاری درآمد ماهانه برای خود داشته باشند، شاید تا چند سال پیش فرصت های زیادی برای کسب درآمد در منزل وجود نداشت و یا کارهای که وجود داشت در کنار سختی ها و مشقت های فراوانی که داشت اما درآمد مناسبی نداشت اما در این مقاله از آکادمی انار قصد داریم ایده های ارزشمندی برای درآمدزایی شما در منزل ارائه کنیم، حتماً مو به مو تا انتهای این مقاله همراه ما باشید…

 

درآمد مناسب در منزل امکان پذیر است؟

با توسعه کسب و کارهای اینترنتی و گسترش شبکه های اجتماعی درآمد مناسب داخل منزل امری بسیار طبیعی و عادی شد! چرا که هر کسی می‌تواند از داخل منزل خود کسب و کار خود را راه‌اندازی کند، آن را توسعه بخشد و از آن درآمد مناسب کسب کند. ابزارهای رایج این نوع از کسب و کار یک عدد موبایل یا لپ تاپ است در کنار یک اینترنت با سرعت مناسب، مابقی ماجرا کمی مهارت و تخصص در این زمینه می‌خواهد و یک ایده مناسب برای درآمد زایی… ما در ادامه این مقاله توضیحات لازم را خدمت شما عرض می‌کنیم و ایده ها و راه کسب درآمد در خانه را کاملاً شفاف می‌کنیم.

کسب درآمد در خانه

روش های کسب درآمد در منزل

اما اگر موافق باشید بریم سراغ معرفی روش های که برای کسب درآمد در منزل وجود دارد و بیشترین نتیجه را می‌تواند برای شما داشته باشد، توجه داشته باشید که این روش ها حاصل تجربیات بنده بوده و توسط دانشجویان ما اجرا شده و نتیجه مناسبی دریافت کردند.

  • کسب درآمد از فروش محصول

کسب درآمد از طریق فروش محصول می‌تواند درآمد بسیار مناسبی برای شما داشته باشد، در این روش شما یا محصول خودتان را به فروش می‌رسانید، برای مثال خانم های خانه دار می‌توانند فروش انواع کیک و شیرینی سفارشی یا دسر های مختلف را داشته باشند، یا دانشجویانی داشتیم که فروش عروسک، شمع های کلاسیک، دستبندهای شیک دست ساز، مجسمه های هنری، آثار خطاطی و نقاشی و… همه این موارد می‌توانند محصول نهائی شما باشند که با ترفندهای که در ادامه معرفی می‌کنیم به فروش می‌رسانید و درآمد مناسبی از فروش محصول بدست خواهید آورد.

اگر محصولی دارید آن را بفروشید…

اگر محصولی ندارید، محصولات دیگران را بفروشید! چگونه؟ برای مثال با کسانی که محصولات مربوط به تخصص شمارا دارند همکاری در فروش انجام دهید، برای این کار کافیست که به دنبال تامین کنندگان بروید، یا حتی با آنها تماس بگیرید و مذاکره کنید، من محصول شما را میفروشم، به من پورسانت بدهید، یا شما محصول را به قیمت مناسب بفروشید من آن را به دست خریدار می‌رسانم. حتی با توجه به شرایطی که در بازار بوجود آمده امروزه بسیاری از تامین کنندگان و پخش کنندگان اقدام به فروش تکی و جزئی هم به قیمت مناسب می‌کنند، فقط بستگی به پشتکار و فن بیان شما دارد.

همکاری در فروش یکی از بی دردسرترین کارهاست، شما درگیر ساخت یا واردات و هزینه های اضافی حمل و نقل نمی شوید، اما خیلی راحت محصول را بدست خریدار می‌رسانید و بیشترین سود را در محصول از آن خودتان می کنید.

پس دو روش فروش محصول را اشاره کردیم که اگر در هر کدام از آنها وارد شوید، مطمئن باشید سود بسیاری مناسبی را در منزل می‌توانید کسب کنید و حتی این کسب و کار خود را در آینده توسعه بخشید و خیلی جدی تر آن را دنبال کنید.

 

  • کسب درآمد از ارائه خدمات

روش دوم کسب درآمد از ارائه خدمات که یعنی شما یک خدماتی به مخاطب خود ارائه می‌دهید و درازای آن هزینه دریافت می‌کنید، مثلاً شما مربی ورزشی هستید، مشاوره در زمینه ورزش تخصصی خود میدهید و یا رژیم های لاغری و یا برنامه های ورزشی میدهید، که در این صورت حتی می‌توانید از راه دور این کار را انجام دهید، بسیاری افراد از همین روش در اینستاگرام و وب سایت خود کسب درآمد می‌کنند.

یا مثلاً شما به اینستاگرام و مدیریت پیج مسلط هستید، پیج دیگران را مدیریت می‌کنید یا برای آنها تولید محتوا می‌کنید و در ازای اینکار پول دریافت می‌کنید. این یک ارائه خدمات به حساب می آید.

یا مثلاً شما به طراحی سایت تسلط دارید و برای دیگران وب سایت طراحی می کنید و درآمد مناسبی از این راه می‌توانید داشته باشید.

اگر تمایل دارید اینستاگرام را بصورت حرفه ای بیاموزید و مدیریت صفحات را برعهده بگیرید به لینک “ دوره آموزش اینستاگرام ” مراجعه کنید.

اگر تمایل دارید که آموزش طراحی سایت ببینید و بتوانید برای دیگران سایت طراحی کنید به لینک “ طراحی سایت بدون کدنویسی ” مراجعه کنید.

اگر هم علاقمند بودید روش های درآمدزایی از اینستاگرام را بیشتر بشناسید مقاله رایگان “ 15 روش کسب درآمد از اینستاگرام ” را مطالعه کنید.

  • کسب درآمد از آموزش

یکی از روش های رایج کسب درآمد از آموزش است، شما مهارت یا تخصصی دارید که دیگران به آن نیاز داشته باشند؟ می‌توانید آن را به دیگران آموزش دهید و درآمد مناسبی از این راه بدست آورید. مثلاً می‌توانید دوره های آموزشی برگزار کنید، حتی به صورت غیرحضوری و ویدئویی و یا با برگزاری وبینار و لایو های آموزشی یا تدریس خصوصی به درآمد مناسبی برسید. روش های درآمدزایی از آموزش بسیار متنوع و مختلف هستند و فقط پیش نیازی که وجود دارد برای اینکار این است که شما دارای مهارت و تخصص کافی و لازم باشید، اعتماد سازی کنید و به مخاطبان خود نشان دهید که واقعاً می‌توانید با آموزش خود به آنها کمک کنید در این صورت حتماً از شما استقبال می‌کنند، کما اینکه فعالیت اصلی ما در آکادمی انار آموزش است و سالها در این زمینه فعالیت کردیم و تجربیات چندین ساله خود را با دانشجویانمان به اشتراک میگذاریم و توانستیم دانشجویان بسیار زیادی را به کسب و کار اینترنتی علاقمند کنیم و تاثیر بالایی روی درآمد آنها داشته باشیم.

 

جمع بندی: ما در بالا به سه روش رایج کسب درآمد اشاره کردیم که هر سه این موارد را می‌توانید در خانه انجام دهید و خیلی سریع به درآمد مناسب هم برسید، پیشنهاد میکنم اگر سه پاراگراف بالا را با دقت مطالعه نکردید، یکبار دیگه با دقت بخوانید چون پر از ایده و حرف های تازه است که در هیچ کجای اینترنت پیدا نخواهید کرد.

 

ادامه مسیر: اما در ادامه مسیر زمانی که شما ایده های بالا را به خوبی درک کردید، باید بدانید که چگونه می‌توانید در این روش های به موفقیت برسید و چگونه می توانید فروش آنلاین را تجربه کنید؟ در ادامه همراه من باشید…

 

از چه راهی به درآمد برسم؟

حال سوالی که برای شما پیش آمده این است که خب من مثلاً انتخاب کردم فروش محصول انجام دهم، حالا یا محصول خودم یا محصول شخص دیگری را به فروش برسانم، یا از طریق آموزش به کسب درآمد برسم، حالا باید چگونه شروع کنم و به درآمد برسم؟ شما برای دسترسی به مخاطب خود دو راه عالی دارید.

  1. تاسیس یک پیج در اینستاگرام
  2. تاسیس یک وب سایت

اگر نمیدانید برای شروع وب سایت بهتر است یا اینستاگرام! مقاله رایگان ” وب سایت یا اینستاگرام ” را مطالعه کنید. در آن مقاله مفصل در مورد این موضوع توضیح دادیم که برای شروع کسب و کار شما کدام گزینه مناسب تر است؟

قطعاً هر دو گزینه عالی هستند، اما تاسیس وب سایت برای همه امکان پذیر نیست و شاید ممکن باشد بعدا تصمیم شما عوض شود و این وسط هزینه های زیادی بابت سایت خود کرده باشید، در هر صورت اگر علاقمند به یادگیری طراحی سایت هستید، می توانید در دوره طراحی سایت ما که بصورت غیرحضوری (دانلودی) هست شرکت کنید و با یکبار هزینه آموزش بارها و بارها طراحی سایت کنید.

اگر هم به دنبال فعالیت در اینستاگرام هستید می توانید در دوره 0 تا 100 کسب و کار در اینستاگرام شرکت کنید، یک دوره عالی و تمام عیار برای اینکه کار با اینستاگرام را یاد بگیرید و به صورت اصولی و حرفه ای کار خود را آغاز کنید و خیلی سریع از اینستاگرام کسب درآمد کنید.

 

برای شروع کسب درآمد در منزل نیاز به سرمایه است؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی و خانگی نیاز به سرمایه زیادی ندارد، برعکس تمام شغل های رایج که حداقل یک هزینه قابل توجهی برای شروع کار لازم دارند، اما کسب و کار اینترنتی با کمترین هزینه شروع می شود، تنها هزینه ای که شما در این روش دارید به شرح زیر است:

  • هزینه روی یادگیری خود

در دوره آموزشی مربوط به کار خود شرکت کنید تا مهارت های لازم را بدست آورید.

  • هزینه ساخت وب سایت

اگر خودتان به طراحی سایت مسلط باشید با هزینه ای کمتر از 100 هزارتومان می توانید وب سایت خودتان را طراحی کنید.

  • هزینه تبلیغات

اگر هم نیاز به تبلیغات داشتید هزینه تبلیغات در اینترنت به مراتب از تبلیغات سنتی ارزان تر است و با هر بودجه ای که تعیین کنید می توانید در اینترنت تبلیغات داشته باشید. که البته اجباری هم در این مورد نیست که از ابتدا تبلیغات کنید چرا که روش های رایگانی هم برای جذب مخاطب وجود دارد.

جمع بندی: در مجموع مهمترین سرمایه که کسب و کار اینترنتی نیاز دارد، خود شما هستید، اینکه تخصص لازم را داشته باشید و مهارت های فروش آنلاین را بدست آورده باشید، پس برای یادگیری خودتان زمان صرف کنید و بدانید که بزرگترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری رو خودمان است.

 

اگر سوالی باقی ماند، در بخش نظرات همین مطلب بپرسید، تا به شما پاسخ دهیم.

موفق باشید.

دوره ادمینی اینستاگرام
نوشتهٔ پیشین
افزونه وردپرس
نوشتهٔ بعدی
درباره اپ اختصاصی IGTV چه میدانید؟

این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود…

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک
اطلاع از:
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
فهرست
0
درباره این مطلب نظری دارید؟x