اینستاگرام - instagram

شبکه اجتماعی اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط “کوین سیستروم” و “مایک کرایگر” در سال 2010 راه اندازی شد، اینستاگرام در ابتدا محلی برای عکاسان بود که بتوانند آثار خود را در اینستاگرام به اشتراک گذارند، اما رفته رفته با وجود امکاناتی که این شبکه اجتماعی داشت موجب جذب کاربران زیادی شد تا جایی که اینستاگرام محلی برای به اشتراک گذاری ویدیو تا سقف 15 ثانیه شد، البته زمانی که مدیران این شبکه متوجه علاقه کاربران به اشتراک ویدیو شد تصمیم گرفت که مدت زمان ویدیو را تا یک دقیقه افزایش دهد، البته اخباری به تازگی از اینستاگرام منتشر شده که گویا قرار است در سال جاری ویدیوهای یک ساعته به اینستاگرام اضافه شود، با این وجود شبکه ای که در زمینه عکاسی فعالیت داشت در حال حاضر قرار است به یک رقیب جدی برای یوتیوب هم تبدیل شود.

طبق آماری که از اینستاگرام در سال 2018 توسط Statista منتشر شد، مبنی بر اینکه این شبکه 1 میلیارد کاربر فعال در ماه دارد، و 500 میلیون کاربر فعال در طول روز، این شبکه بین المللی خیلی سریع در جهان جایگاه مناسبی را کسب کرد، تا جایی که فیس بوک تصمیم گرفت اینستاگرام را خریداری کند، در حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام، زیر مجموعه فیس بوک محسوب می شود.

لوگو اینستاگرام - Logo instagram

لوگو اینستاگرام - Logo instagram

با عضویت چه چیزی بدست می آورم؟

با وارد کردن ایمیل خود همواره آموزش ها و ترفندهای جدید اینستاگرام را دریافت می کنید. باشگاه علاقمندان اینستاگرام جایی است که ما همواره شما را از اتفاقات جدید و جذاب اینستاگرام با خبر میکنیم و همچنین دورهمی ها و ورکشاپ های مربوط به اینستاگرام از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود تا هیچ رویداد جذابی را از دست ندهید!!!

همواره با آکادمی انار بروز بمانید و در مسیر یادگیری و پیشرفت از سایرین سبقت بگیرید، ما در انار تلاش میکنیم تا همیشه نکات و ترفندهای کسب درآمد و بازاریابی در اینستاگرام را با شما به اشتراک بگذاریم و شما نیز از تغییرات جدید به نفع خودتان نهایت استفاده را ببرید.

اینوفگرافیک آمار از اینستاگرام در سال 1397 - تیم انار

کسب و کارهای اینترنتی زیادی وجود دارند که در اینستاگرام شکل گرفته و درحال درآمد زایی هستند، فضای اینستاگرام به نحوی است که بسیار مناسب برای کسب و کار است، به همین دلیل بسیاری از برندها ، کسب و کار ها، افراد معروف (سلبریتی) و… در این شبکه اجتماعی فعال هستند و می توان در حال حاضر اینستاگرام را یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان دانست.

با توجه به آنالیزهایی که اینستاگرام در اختیار کسب و کارها قرار می دهد، موجب شده تا کسب و کارها در این شبکه از رونق مناسبی برخوردار باشند، به نحوی که تمامی صاحبان پیج بیزینس، می توانند آمار مربوط به صفحه خود را مشاهده و آنالیز نمایند.

دوره صفر تا صد اینستاگرام

دوره کسب و کار از 0 تا 100 در اینستاگرام

دوره آموزشی 0 تا 100 اینستاگرام چیست؟

دوره آموزشی 0 تا 100 اینستاگرام یا همان دوره VIP اینستاگرام، یک دوره کامل و جامع برای کسانی است که قصد دارند از شبکه اجتماعی اینستاگرام ، کسب درآمد کنند. موفقیت در اینستاگرام کار سختی نیست و برای دستیابی به آن کافی است که یک سری اصول و قواعد را رعایت کنید، در دوره آموزش اینستاگرام تمام این اصول و قواعد در اختیار شما قرار داده می شود. و تمام ترفندهای که در مدیریت اکانت خود احتیاج دارید را در اختیار شما قرار می دهیم. این فرصت استثنائی را از دست ندهید… همین حالا شروع کنید…

✔ مقالات آموزشی اینستاگرام

برای مشاهده آموزش های بیشتر و رایگان اینجا کلیک کنید.

فهرست