کسب درآمد بدون سرمایه

کسب درآمد بدون سرمایه

بهترین روش کسب درآمد بدون سرمایه

سلام خدمت همراهان ارزشمند آکادمی انار، با مقاله دیگری با عنوان بهترین روش کسب درآمد بدون سرمایه در خدمت شما هستیم و مطمئن هستم که با مطالعه این مقاله هم کلی اطلاعات ارزشمند کسب می‌کنید چرا که این مقاله از تجربیات چندین ساله ما در زمینه کسب و کار است پس با دقت و تمرکز بالا این مقاله را مطالعه کنید.

آیا کسب درآمد بدون سرمایه امکان پذیر است؟

جواب این سوال بله است. اما لازم کمی شفاف سازی کنیم، بلاخره همه ما سرمایه‌ای برای شروع کار داریم برای مثال سلامتی می‌تواند مهمترین سرمایه ما باشد، یا ذهنی باز و باهوش و یا اندک پولی که هر کسی تو هر شرایطی بلاخره اندکی سرمایه اولیه دارد اما مضمون این مقاله این است که با همین سرمایه های اندک بتوانیم به درآمد برسیم، گرچه من خودم این سرمایه های اندک را اندک نمی‌شمارم بستگی به نگرش شما دارد.

اینستاگرام امیرحسین فخاری - آموزش اینستاگرام - آموزش بلاگری - آموزش کسب و کار

 

کسب درآمد بدون سرمایه

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که برای درآمد بالا حتماً باید سرمایه زیادی داشته باشند و تمام مشکلات کسب و کار با پول حل می‌شود، این طرز فکر بسیار ناشیانه و سطحی است چرا که اگر شما نتوانید 5 هزارتومان را به 10 هزارتومان برسانید مطمئن باشید اگر 5 میلیارد هم داشته باشید نمی‌توانید به 10 میلیارد برسانید، پس بیاید به این باور برسیم که تمام کارها با سرمایه زیاد شروع نمی‌شوند و مهمتر از آن ایده و پشتکار و سخت کوشی شماست وگرنه هر کسبوکار بزرگی از قدم های کوچک آغاز به کار کرده…

ایوب پایداری - موسس شرکت میهن

به جای مثال زدن از نمونه های موفق جهانی که تکراری شده بد نیست از جناب آقای ایوب پایداری (موسس کارخانه میهن) مثال بزنیم، نمونه ای بومی و ایرانی که کارگر ساده ای در یک قنادی بود و برای استقلال با یک چرخ دستی بستنی می‌فروخت و ذره ذره به جایگاه فعلی رسیده، فقط کافیست ذهن شما به این باور برسد که می‌تواند برای شما معجزه ها رقم بزند! باور کنید که درونتان پر است از قدرت های نهفته که به یک جرقه نیاز دارد تا شکوفا شود، انسان های که مدام در حال بهونه آوردن هستند این قدرت درونی خود را نادیده می‌گیرند و هیچ چیز بدتر از این نیست که به چاله های ذهنی بیافتید که خودتان برای خودتان ایجاد کردید.

اما برسیم به کسب درآمد بدون سرمایه و اینکه چه راه های برای درآمدزایی وجود دارد، باید بگم که راه های درآمدزایی بسیار زیاد هستند منتهی ذهن کمال گرای ما همیشه به دنبال بی نقص ترین هاست که این موضوع با بدنه کارآفرینی جور در نمیاد، پس باید بزرگ فکر کنید اما کوچک قدم بردارید ما در ادامه فقط چند نمونه از تجربیاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم که خودمان آن را تجربه کردیم و از صحت آن مطمئن هستیم.

 

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

دو ابزار بسیار عالی وجود دارد که شما بدون سرمایه کلان می‌توانید صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید و بدون دردسر به درآمد عالی برسید راهی که هنوز برای شما باز است به شرط اینکه فرصت را درک کنید و فوراً برای یادگیری عمیق تر و کسب تجربه وارد میدان شوید.

1- کسب درآمد از اینستاگرام

روش اول کسب درآمد از اینستاگرام است، چه باور کنید چه باور نکنید افراد بسیار زیادی هستند که در همین لحظه دارند میلیونی در روز از اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند، شاید در نگاه اول ذهنتان برود سراغ بلاگرها و اینفلوئنسرهای که میلیونی فالوور دارند اما عمیق تر به قضیه نگاه کنید، پیج های فروشگاهی را می‌شناسم که حتی فالوور آنها به 1K (هزار عدد) هم نرسیده اما درآمد مناسبی دارند.

من محصولی ندارم چه چیزی ارائه کنم؟

شما فکر می‌کنید تمام فروشنده ها خودشان کالا را وارد یا تولید کردند؟ مسلماً خیر، حتی به کررات اتفاق افتاده براتون که رفتید جنسی رو بخرید اما فروشنده نداشته و از همکار خود تهیه کرده و به شما ارائه کرده بی آن که شما ذره ای متوجه این قضیه شوید. البته اگر با کاسبی آشنا باشید حتماً متوجه این موضوع شدید اما به هر حال این حقیقت ماجراست. در اینستاگرام هم به همین صورت است هر کسی که عکسی از محصول قرار می‌دهد که فروشنده نیست آن فقط تکنیک های بازاریابی در اینستاگرام را به خوبی بلد شده و می‌تواند به فروش برسد.

پس در این حالت یک تامین کننده را پیدا می‌کند از کالای او عکاسی و ویدیو می‌گیرد و در یک پیج اینستاگرامی آن را به نمایش می‌گذارد و اگر اینکار را با تکنیک های که خدمتتان عرض می‌کنم انجام دهد درآمد عالی کسب خواهد کرد. اینکار چه مزیت هایی دارد؟ چرا افراد زیادی مشغول اینکار هستند؟

  • 1- اجاره مغازه نمی دهند. زیرا اینستاگرام بابت فضایی که در اختیار شما قرار داده از شما اجاره دریافت نمی‌کند.
  • 2- حاشیه سود بسیار مناسبی دارد چرا که با زمان کم و کمترین تلاش کالا را به فروش می رسانید.
  • 3- همیشه سرکار نیستید و فقط چند ساعت در روز کار می کنید.
  • 4- بدون سرمایه و مشکلات انبارداری و واردات یا تولیدات و هزاران مشکل به درآمد می رسید.
  • 5- کارتان فقط با گوشی موبایل و اینستاگرام است.
  • و هزاران دلیل که خودتان بهتر می دانید…

به نظرتون سخته؟ بله سخته چون هیچ کاری در این دنیا آسان نیست اما مطمئن باشید آسون تر از خیلی کارهاست به شرط اینکه تکنیک های اینستاگرام مارکتینگ رو بلد باشید و اجرا کنید. که ما تمام این اصول را در دوره 0 تا 100 اینستاگرام در اختیار شما قرار دادیم.

 

2- کسب درآمد از وب سایت

اگر یه مرحله حرفه‌ای تر به قضیه نگاه کنیم، تاسیس یک وب سایت فرصت عالی برای راه اندازی یک سیستم آنلاین و خودکار برای فروش میلیونی است که حتی زمانی که شما در خواب هستید وب سایت شما دقیقاً مثل یک فروشنده خوب عمل می‌کند و برای شما فروش دارد به شرط این که باز هم به صورت اصولی اینکارو انجام بدید و فقط بخاطر رفع تکلیف یه سایت همینجوری بالا نیارید و فکر کنید حالا فروشتان به قله دماوند می‌رسد.

خیلی از افراد وب سایت تاسیس می‌کنند اما به نتیجه نمی‌رسند دلیل هم کاملاً واضح است چون علم کافی به این موضوع ندارند و نمی دونستن دارن چیکار میکنند و یا گیر طراحان سایت افتادند که بابت هر کار کوچکی از شما طلب پول های گزافی می‌کند. پس بهترین کار چیست؟ اینکه خودتان یکبار برای همیشه طراحی سایت یاد بگیرید و فروشگاه اینترنتی خودتان را طراحی کنید و حتی می‌توانید برای دیگران هم طراحی سایت کنید و کسب درآمد داشته باشید.

چگونه می‌توانم؟ باور کنید این بهترین راه است که شما خودتان به طراحی سایت بدون کدنویسی مسلط شوید و روش های بازاریابی وب سایت را یاد بگیرید که ما کاملاً و جامع این موضوع را در دوره وبمستران مبتکر که کامل ترین دوره آموزشی ماست توضیح دادیم. در این دوره شما بدون ذره ای کدنویسی و در کمترین زمان سایت خودتان را بالا میارید و محصولات خودتان را ایجاد می‌کنید با کمی تولید محتوا و بهینه سازی و SEO می‌توانید از گوگل بازدید خیلی خوبی دریافت کنید و فروش شما هر روز بهتر از دیروزتان می‌شود به شرط اینکه حوصله کنید و آموزش ببینید تا بفهمید که هر چیزی یه راهی داره و کسانی که به درآمد از وب سایت رسیدند شانسی نبوده بلکه یک سری اصول و قواعد داشته که آنها بلد بودند.

کسب درآمد در منزل

اینستاگرام و وب سایت فرشته نجات شما

برای کسب درآمد بدون سرمایه آن هم در خانه اینستاگرام و وب سایت فرشته نجات شما هستند، باید خوشحال باشیم در زمانی به دنیا آمدیم و زندگی می‌کنیم که حتی با در خانه ماندن و بدون سرمایه به لطف ظهور اینترنت می‌توانیم کسب درآمد کنیم آن هم نه درآمد یک یا سه میلیونی بلکه درآمد های بسیار بالایی می‌توانید داشته باشید چون برخلاف کسب و کارهای سنتی و فیزیکی شما محدود به یک مکان (مغازه) نیستید و می‌توانید به سراسر کشور فروش داشته باشید و هر جا کسی به خدمات یا محصولات شما نیاز دارد جلوی چشم آن شخص باشید. این یعنی فروش بی حد و مرز…

 

چطور می‌توانم بدون سرمایه اولیه کسب درآمد کنم؟

شما می‌توانید با یادگیری تکنیک های فروش از طریق اینستاگرام و وب سایت به درآمد بسیار بالا برسید این دو کانال فروش کمترین سرمایه را لازم دارند که در اختیار هر شخصی است، همچنین برای درک بهتر موضوع پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را مشاهده کنید ما کامل توضیح دادیم که چگونه به درآمد در منزل برسید.

 

جمع بندی:

در این مقاله ارزشمند به کسب درآمد بدون سرمایه پرداختیم و دو ابزار کلیدی و مهم برای فروش آنلاین معرفی کردیم. 1- اینستاگرام 2- وب سایت که در کنار هم این دو می‌توانند درآمد شما را دگرگون کنند، اگر سرمایه زیادی ندارید می‌توانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید که برای یادگیری کامل آن دوره وبمستران مبتکر دقیقاً مناسب شماست یک دوره که هر آن چیزی که برای کسب درآمد آنلاین نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد و 100% شما را به درآمد آنلاین می‌رساند. شما حتی در خانه یا محل کار می‌توانید کسب و کار  خود را مدیریت کنید فقط کافیست که تکنیک های فروش آنلاین را بیاموزید و خیلی سریع وب سایت خودتان را راه اندازی کنید. آینده از اینجا شروع می‌شود…

ممنون از اینکه با این مقاله همراه ما بودید با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما

 

دوره ادمینی اینستاگرام
,
نوشتهٔ پیشین
6 دلیل برای شرکت در دوره وبمستران مبتکر
نوشتهٔ بعدی
همه چیز درباره شادوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود…

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک
اطلاع از:
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
فهرست
0
درباره این مطلب نظری دارید؟x