قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

همه چیز درباره قیمت طراحی سایت با وردپرس

سلام خدمت همراهان ارزشمند آکادمی انار، در این صفحه قصد داریم به نکات مربوط به قیمت گذاری وب سایت های وردپرسی بپردازیم اگر دوست دارید همه چیز درباره قیمت طراحی سایت با وردپرس را بدانید کامل این مقاله را مطالعه کنید، از آنجایی که ما در آکادمی انار هم آموزش طراحی سایت و هم خدمات طراحی سایت ارائه می‌کنیم پس صادقانه و بدون جانب داری این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

یکی از رایج ترین روش های طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس است که به چند دلیل اصلی وردپرس انتخاب می شود:

  1. آمادگی و سرعت بالا در راه اندازی سایت
  2. امنیت مناسب و بالا
  3. قابل توسعه و ارتقا در آینده
  4. هزینه مناسب
  5. پنل کاربری کاملاً فارسی
  6. منابع آموزشی فراوان برای کار با پنل مدیریت
  7. تنوع ظاهری
  8. فروش آنلاین
  9. اتصال آسان به سیستم های محبوب
  10. پلاگین اتصال به درگاه های بانکی ایرانی (سهولت پرداخت آنلاین)

دلایل استفاده از وردپرس بسیار متنوع و مختلف است که در بالا به برخی از آنها اشاره کردیم، اما مسئله‌ای که حتماً برای شما هم سوال پیش آمده این است که هزینه یا تعرفه طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟ برا چه اساسی یک وب سایت وردپرسی قیمت گذاری می‌شود؟ اگر قصد سفارش طراحی سایت وردپرسی دارید حتماً باید ادامه مقاله را بخوانید که بدون آگاهی هیچ قراردادی را امضا نکنید و دچار ضرر نشوید.

 

معیار قیمت طراحی سایت با وردپرس

حتماً شما هم قیمت های مختلف و متعدد طراحی سایت را مشاهده کردید و حسابی گیج شدید که چرا بعضی از قیمت های اینقدر پایین و بعضی دیگر اینقدر بالا و نجومی است؟ باید خدمت شما عرض کنم که معیارهای برای قیمت طراحی سایت با وردپرس وجود دارد که دلیل این اختلاف قیمت ها را مشخص می‌کند البته این به این دلیل نیست که هر قیمت بالایی این معیارها را رعایت کرده است.

 

نصب و بالا آوردن سایت با وردپرس که کار سختی نیست!

شاید این ابهام برای شما هم پیش آمده باشد که نصب و بالا آوردن سایت با وردپرس که کار سختی نیست! پس نباید هزینه زیادی از شما دریافت شود، اما باید بدانید که همه چیز در طراحی سایت نصب و بالا آوردن یک وب سایت نیست، بلکه طراح سایت باید متکی بر تجربه چندین ساله خود بهترین استراتژی را برای وب سایت شما در نظر بگیرد که در آینده این وب سایت در موتورهای جستجوگر نتیجه مثبتی دریافت کند، در سالهای دراز مشکلی در ساختار آن نباشد که بعداً مجبور شوید تغییرات اساسی در دسته بندی یا ساختار اصلی سایت داشته باشید، یا اینکه طراح سایت با نصب افزونه های متعدد موجب اشغال فضای زیادی از CPU و RAM سرور شما نشود چرا که خیلی سریع با مشکلات بسیار جدی تری مواجه خواهید شد.

در ادامه پارامترهای اصلی یک طراح سایت حرفه ای را خدمت شما عرض می‌کنیم.

1- نیازسنجی درست از کسب و کار شما

شاید هر طراح سایتی بتواند  یک سایت معمولی را بالا بیارد اما باید بدانید که برای موفقیت شما نیاز به طراح سایت با تجربه ای دارید که ابتدا کسب و کار شما را بدرستی نیازسنجی کرده باشد و تا حدی رشد و پیشرفت آینده شما در این فضا را پیش بینی کرده باشد، کسانی که به تازگی طراح سایت شدند نمی توانند این دورنگری را نسبت به کسبوکار شما داشته باشند چرا که تجربه کافی در این فضا را ندارند.

برای مثال در بسیاری از مواقع به مشتریان خود در طراحی سایت اعلام کردیم که با توجه به نیاز شما استفاده از وردپرس پیشنهاد نمیشه، یا بلعکس، پس همیشه نمی توان یک نسخه یکسان برای همه پیچید بلکه با توجه به نیاز هر کسب و کار می‌تواند این نسخه متفاوت باشد حتماً توجه داشته باشید که قدم مهم قبل از طراحی سایت نیازسنجی کسبوکار و ترسیم چارت درختی وب سایت است.

 

2- مشاوره در امر هویت کسب و کار

طی سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت به خوبی می‌دانیم که بیشتر کارفرمایان با فضای اینترنت و کسبوکارهای آنلاین آشنایی عالی ندارد، به همین دلیل ممکن در انتخاب نام مناسب، آدرس دامنه مناسب، رنگ، لوگو، هویت سازمانی و… اشتباهاتی را مرتکب شوند. شرکت طراحی سایت باید وظیفه خود بداند که مشاوره های لازم در این زمینه را به صاحب کسبوکار منتقل کند و در نهایت این کسب و کار است که تصمیم نهایی را می‌گیرد اما شرکت طراحی سایت وظیفه دارد که حتماً عواقب تصمیم شما را گوشزد کند، که باز این مورد از چشم طراحان سایت تازه کار دور می ماند و آنها چیزی به جز رقم قرارداد خود را اصلا نمی بینند.

 

3- رابط کاربری و تجربه کاربری UI و UX

دو مفهوم اساسی در طراحی سایت که با رابط کاربری و تجربه کاربری و مختصر UI و UX شناخته می‌شود، این دو نقش اساسی در رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهند داشت، شما قبل از طراحی سایت باید رابط کاربری که طراحی می‌کنید را دقیقاً برنامه ریزی کنید و همچنین تجربه کاربری را که قرار است به مخاطب خود منتقل کنید را متصور شوید، اینکار از طراحان سایت کم تجربه و یا تازه کار عملاً بر نمی‌آید.

 

4- طراحی سایت بهینه

طراحی سایت برای مشتریان محلی برای آزمون و خطا نیست، وب سایتی که در دست طراحی است در واقع آینده یک کسب و کار را مشخص می‌کند ولی متاسفانه افرادی که تسلط کافی روی طراحی سایت ندارند، با نصب و حذف افزونه های مختلف و درگیر کردن منابع سرور و شلوغ کاری های اضافه و کدهای که باعث کندی سایت می‌شود، آینده کسب و کار را تحت شعاع قرار می‌دهند، شاید در ابتدای کار این کندی و مشکلات سایت احساس نشود، اما در کوتاه مدت و خیلی سریع بعد از یه مدت کار روی سایت خود متوجه این کندی بیش از حد و درگیری بیش از حد منابع سرور خود خواهید شد، البته که طراح سایت شما دیگر پشتیبانی در این زمینه به شما نخواهد داد و مقصر این کندی ها را فعالیت غیر حرفه ای شما خواهد دانست.

در بسیاری از مواقع نیازی به نصب افزونه های مختلف و متعدد نیست، گاهی مسئله با چند تنظیم ساده در سایت انجام می شود، یا قطعه کد کوچکی می‌تواند شما را از نصب چندین افزونه و درگیر کردن منابع نجات دهد، تفاوت اصلی یک طراح سایت با تجربه و یک تازه کار در این مباحث تخصصی مشخص می شود که شاید برای کارفرما قابل درک نباشد اما بسیار مسئله حیاتی و مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

 

5- پشتیبانی و توسعه

بعد از طراحی سایت کار تمام نمی شود و شرکت طراحی سایت برای رشد و توسعه کسب و کار شما باید برنامه دقیق و شفافی داشته باشد که در صورت نیاز شما همکاری های بعدی شکل بگیرد، پس به فکر این نباشید که فقط طراحی سایت کنید، بلکه پشتیبانی و توسعه و همکاری های بعدی هم مهم است، در واقع شما نیاز به مشاوره و راهنمایی برای نتیجه گیری بهتر دارید و خدماتی نظیر تولید محتوا، سئو، تبلیغات آنلاین و… هست که برای پیشرفت و بهتر دیده شدن وب سایت خود حتماً به آن نیاز دارید پس باید با مجموعه ای همکاری کنید که توانایی برعهده گرفتن 0 تا 100 فعالیت بازاریابی دیجیتال شما را داشته باشد.

 

قیمت طراحی سایت با وردپرس

اما بریم سراع تعرفه یا قیمت طراحی سایت با وردپرس در ادامه ما میانگین و حدودی از هزینه های طراحی سایت به شما ارائه می‌کنیم که باید توجه داشته باشید که با توجه به سابقه و تجربه هر مجموعه می تواند این قیمت متفاوت باشد اما محدوده قیمت در همین رنج است.

شروع طراحی سایت با وردپرس از پایه 3 میلیون تومان

شروع قیمت طراحی سایت با وردپرس از پایه 3 میلیون تومان می‌باشد، در حال حاضر مجموعه های طراحی سایت این مبلغ پایه را در نظر می‌گیرند و با توجه به نیازهای کسب و کار شما و میزان زمانی که صرف توسعه سایت می شود این قیمت می تواند متفاوت باشد.


نوع طراحی سایتامکاناترنج قیمت
طراحی سایت شرکتیامکانات پایه + امکانات شرکتیرنج 3 الی 7 میلیون تومان
طراحی سایت فروشگاهیامکانات پایه + فروشگاهیرنج 4 الی 15 میلیون تومان
طراحی سایت شخصیامکانات پایه + پرسونالرنج 3 الی 7 میلیون تومان
طراحی سایت خبریامکانات پایه + چندنویسندگی + محتواییرنج 3 الی 10 میلیون تومان
طراحی سایت پزشکیامکانات پایه + رزرواسیون آنلاینرنج 5 الی 15 میلیون تومان
طراحی مارکت پلیس (چندفروشندگی)امکانات پایه + پنل کاربران + پنل فروشندگان + درج محصول توسط فروشندگان شمارنج 7 الی 20 میلیون تومان
طراحی سایت آموزشیامکانات پایه + درج دوره آموزشی + پرداخت آنلاین + پنل کاربری پیشرفتهرنج 5 الی 15 میلیون تومان

مراقب عدم شفافیت ها در قیمت گذاری باشید

متاسفانه برخی از همکاران در گرفتن پروژه طراحی سایت کمترین میزان قیمت به شما پیشنهاد می‌کنند، مشتری بدون اطلاع از سایر هزینه ها قرارداد را می‌بندد و بعد از آن متوجه هزینه های مخلتف می شود که در این روش طراح سایت قدم به قدم هزینه تراشی می‌کند و در واقع در ابتدای کار شما از این هزینه های پنهان هیچ اطلاعی نداشتید، این روش پروژه گرفتن به هیچ عنوان صحیح نیست و اگر شما هم طراح سایت هستید بدانید که اینکار اصلاً درست نیست و در هر کاری صداقت و شفافیت اصل اول همکاری است.

کارفرما هم که ناچار به ادامه همکاری است چون هزینه های قبلی آن سوخت می‌شود مجبور به رقصیدن به هر ساز طراح سایت می شود، پیشنهاد می کنم قبل از شروع پروژه تمام هزینه های احتمالی را مشخص و تعیین بودجه کنید و بندهای برای فسخ قرارداد قرار دهید.

 

✅ دو راه حل برای شما وجود دارد

1- برون سپاری پروژه طراحی سایت

راهکار اول این است که شما به یک شرکت طراحی سایت پروژه خود را بسپارید و در عرض چند روز وب سایت خود را تحویل بگیرید، برای همین منظور می توانید از خدمات طراحی سایت انار نیز، استفاده کنید.

2- آموزش و یادگیری طراحی سایت

اما راهکار دوم این است که شما خودتان یکبار برای همیشه یاد بگیرید که چطور با وردپرس وب سایت حرفه ای طراحی کنید، که البته اگر خودتان زمان و وقت کافی را ندارید، می توانید یکی از مسئولین یا کارمندان خود را مامور انجام اینکار کنید که از آموزش های مربوط استفاده کند و با سرعت به طراحی سایت مسلط شود و سپس ارتقا شغلی هم درون سازمان شما پیدا کند.

ما در آکادمی انار یک دوره جامع طراحی سایت با نام وبمستران مبتکر داریم، که در این دوره آموزشی از صفر تا صد طراحی سایت با وردپرس را بصورت حرفه ای به شما آموزش می‌دهیم، این آموزش ویدئویی بیش از 40 ساعت پروژه عملی است که با گذراندن این دوره شما قادر هستید بی نهایت وب سایت برای خودتان و دیگران طراحی کنید، خوبی این روش این است که یک پنجم هزینه ای که قصد دارید صرف پروژه طراحی سایت کنید را صرف آموزش و یادگیری آن می کنید و بعد از آن دیگر به هیچ طراح سایتی نیاز نخواهید داشت.

ما در آکادمی انار هر دو روش را برای شما ممکن کردیم، اگر می توانید از آموزش های ما استفاده کنید تا خودتان مسلط شوید، اگر زمان کافی را ندارید پروژه خود را می توانید به تیم انار بسپارید تا در کنار کسب و کار شما باشیم.

 

آکادمی انار خدمات طراحی سایت می‌پذیرد؟

ما در تیم طراحی سایت انار، از 0 تا 100 خدمات طراحی سایت شما را انجام می‌دهیم، فقط به دلیل پروژه های که سالهاست در دست داریم و تعداد بالای درخواست کننده فقط کسب و کارهای که در جلسه مشاوره رایگان تائید شوند را در خدمتشان خواهیم بود، این فیلتر انجام پروژه به این دلیل است که از انجام پروژه های نامعلوم و بدون هدف جلوگیری کنیم چرا که طراحی سایت اصولی و حرفه ای نیازمند همکاری دو جانبه بین، کارفرما و شرکت طراحی سایت است، ما هیچ گاه در تیم طراحی سایت انار پروژه های که سرانجام آنها مشخص و نافرجام بوده را قبول نکردیم که شاید در برخورد اول کارفرما از این موضوع ناراحت شده باشد اما تصمیم ما به صلاح کسب و کار خودشان بوده و گاهی اوقات کسب و کار شما آمادگی داشتن یک وب سایت را ندارد پس این جلسه مشاوره برای درک بهتر همین موضوع است، از آنجایی که هر کاری که ما انجام می‌دهیم رزومه تیم ماست پس در انتخاب پروژه بسیار حساس و دقیق عمل می کنیم.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید اطلاعات ما در صفحه تماس با ما موجود است و یا از طریق فرم (ثبت درخواست) یک درخواست ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

 

دوره ادمینی اینستاگرام
,
نوشتهٔ پیشین
زیبا سازی و گرافیک پیج اینستاگرام
نوشتهٔ بعدی
ایده های بکر برای قرنطینه

این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود…

5 2 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک
اطلاع از:
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
فهرست
0
درباره این مطلب نظری دارید؟x